U-19. 27 тур. Динамо - Колос - 2:3!

Колос U-19

04.05.2024

4 травня юнаки "Колоса" провели гостьовий матч 27-го туру чемпіонату U-19 проти "Динамо" і вдруге в сезоні перемогли лідерів чемпіонату, цього разу 3:2!

На 12-й хвилині наші відкрили рахунок - після прострілу Артема Гусола з флангу з третьої(!) спроби ворота динамівців вразив Данііл Денисенко - 0:1. Господарі перед перервою відігралися завдяки голу Кирила Осипенка.

У другому таймі найкращий бомбардир чемпіонату Матвій Пономаренко влучним ударом у девʼятку вивів киян вперед - 2:1. Проте, за кілька хвилин Олег Криворучко вдало зіграв на підбиранні після удару Захарківа і зрівняв результат - 2:2!

А перемогу нашій команді приніс Влад Канаєв. Після прострілу з правого флангу наш центральний захисник опинився на позиції форварда та розстріляв ворота Вʼячеслава Суркіса!

"Колос" набрав після цього туру 44 очки та продовжує посідати пʼяту сходинку в таблиці. У 28-му турі ковалівці вдома прийматимуть юнаків "ЛНЗ". Гра запланована на неділю, 12 травня (12:00).