16 тур УПЛ: «Колос» у драматичному матчі поступається «Руху» 1:2

У 16-му турі УПЛ наш «Колос» у неймовірно драматичному поєдинку поступився львівському «Руху» з рахунком 1:2.

Гра стартувала з атаки “Колоса” – В’ячеслав Чурко зробив навіс з правого флангу, проте голкіпер гостей забрав м’яч у повітрі. Львів’яни відповіли двома поспіль кутовими – без особливих успіхів. І надалі були небезпечні моменти після стандартів. Богданов покотив м’яч зі штрафного на Лисенко – Володимир пробив поруч зі стійкою. Згодом Максим Білий пробив зі штрафного – Волинець перевів м’яч на кутовий. На 15-й хвилині Богданов зробив навіс – Гавриш головою пробив вище воріт.

Трохи пізніше пройшла хороша атака ковалівців – після навісу з лівого флангу Лисенко був на вістрі. Мисак випустив м’яч з рук, проте встиг швидко виправити помилку.

І на 34-й хвилині трибуни ковалівської арени радісно “вибухнули”! Після подачі з кутового Лисенко і Оріховський поборолися на другому поверсі, Роман Мисак помилився на виході і м’яч влетів у сітку. Арбітри показали, що це автогол голкіпера львів’ян.

Перед самою перервою Чурко вийшов сам на сам із голкіпером «Руха», проте лайнсмен зафіксував офсайд.

Другий тайм «Рух» розпочав дуже активно, і одразу зміг зрівняти рахунок – масована атака гостей завершилася влучним ударом Даніїла Кондракова – 1:1.

Щоб зацементувати центр поля Руслан Костишин кинув у бій Вадима Мілько, який поміняв Євгена Задою.
Одразу у «Колоса» пройшла контратака – Кравченко пробив із середньої дистанції, проте повз ворота.

Пізніше відбулася подвійна заміна у ковалівців – замість В’ячеслава Чурко вийшов Олег Ільїн, а замість Павла Оріховського з’явився Денис Костишин.

Ще одна швидка атака наших пройшла згодом. Кравченко пробив з правого флангу, а м’яч пролетів біля стійки воріт. На 79-й хвилині відзначимо ще одну подвійну заміну у ковалівців – замість Володимира Лисенка вийшов Євгеній Ісаєнко, а замість Дениса Антюха у гру увійшов Мамаду Данфа.

В наступній атаці «Колос» організував небезпечну контратаку. Мамаду Данфа відправив у прорив Ільїна, проте Олег не зміг обробити м’яч як слід. Розвязка ж цього драматичного матчу сталася на останніх хвилинах гри. Спочатку Костишин впав у карному майданчику гостей, а арбітр показав Денису жовту картку за симуляцію.

Пізніше за фол проти Кравченка, який заробив пенальті для нашої команди, був вилучений з поля Мар’ян Мисик. Прикро! Адже голкіпер «Руха» відбив удар Віталія Гавриша з точки.

За хвилину за другу жовту картку з поля було вилучено Дениса Костишина, хоча тут є питання до арбітра, адже фолили на Костишині! І за кілька секунд до завершення компенсованого часу «Колос» пропустив. Вийшовший на заміну Микола Кухаревич потужним ударом приніс перемогу «Руху» – 2:1.

Після цього поєдинку у «Колоса» залишилося 22 очки в турнірній таблиці, а наступна гра – у середу 3 березня у Кубку України. На НСК «Олімпійський» ковалівці зіграють проти київського «Динамо». Наступний матч в УПЛ – за тиждень на виїзді проти «Інгульця».