«Колос» U-21 розгромив дубль «Інгульця» 6:0!

«Колос» U-21 здобув першу перемогу у чемпіонаті 2020/2021. У 4 турі хлопці Влада Савчука розгромили дубль «Інгульця» 6:0!

Відзначимо, що на гру нашої молоді приїхали подивитися генеральний директор клубу Євген Євсєєв, спортдиректор Віталій Лисицький, а також головний тренер «Колосу» Руслан Костишин.

Перевага ковалівців була беззаперечною, а гол Станіслава Коваля після подачі з кутового на 18-ій хвилині відкрив гру. У середині першої половини у Коваля було ще два шанси відзначитися, проте двічі Стас пробивав головою повз ворота.

А перед самою перервою Мамаду Данфа замкнув простріл Дмитра Шамича з правого флангу і подвоїв перевагу «Колоса».

Рахунок 2:0 тримався у другому таймі певний час, аж поки Андрій Марчук не заробив пенальті для нашої команди. З «точки» не схибив Єгор Цикало, який легко переграв голкіпера гостей Артема Малиша.

Після цього захист «Інгульця» розсипався – моментів у ковалівців було безліч, і тричі небезпечні атаки перетворювалися на голи.

Особливо красивим був гол Мораренко – після удару Станіслава м’яч влучив спочатку у ліву стійку, потім у праву і влетів у сітку – 4:0!

Наприкінці гри Данфа відзначився дублем, а шостий забитий м’яч записав у свій актив Кирило Сенько, який у середині тайму вийшов на заміну.

6:0 – «Колос» U-21 здобуває першу перемогу в чемпіонаті, набирає 5 очок у турнірній таблиці, а свій наступний матч проведе за тиждень вдома проти дубля «Маріуполя».