Чемпіонат U-19: «Колос» переміг «Десну» 2:0 та піднявся у трійку

У матчі 11-го туру Чемпіонату U-19 наш «Колос» переміг юнаків з «Десни» з рахунком 2:0, а вирішальними у грі стали заміни від Олександра Поздєєва.

У першій половині був невисокий темп – команди приглядалися одна до одної, а чернігівці мали шанс, коли сходу пробивав Сергій Макаренко – м’яч полетів вище воріт. Ближче до перерви ковалівці активізувалися і провели кілька гострих атак, проте до удару в площину воріт Єгора Коломійця справа так і не дійшла.

Після відпочинку Олександр Поздєєв перебудував гру своєї команди, а на поле з’явилися Давид Оруджев та Олег Криворучко. І господарі заграли активніше та гостріше. Результатом цього стала гольова атака на 52-ій хвилині. Криворучко знайшов пасом Малакі на правому фланзі, Олексій виконав навіс на Сафончика, і капітан «Колоса» розстріляв ворота гостей – 1:0.

Сафончик міг оформити у грі дубль, проте в середині другого тайму на влучив у площіну воріт, пробивши головою із забійної позиції. Мав забивати і Олег Криворучко, проте його удар метрів з десяти прийняла на себе стійка воріт.

Ще один момент, який вплинув на подальше гру відбувся на 70-ій хвилині – Ігор Скачок після прориву впав у нашому карному майданчику, а рефері поєдинку Верноніка Васильченко розцінила цей епізод як симуляцію, і показала півзахиснику «Десни» жовту картку. Гірчичник був вже другим для Ігоря у цьому матчі, і він достроково відправився відпочивати.

Чисельною більшостю ковалівці скористалися на 80-ій хвилині. Мнишенко розігнав атаку по центру, відпасував ліворуч на Олійника, який зробив простріл на Микиту Грушу. Форвард «Колосу» після рикошету від захисника розібрався у ситуації, і подвоїв перевагу – 2:0.

До фінального свистка «Колос» зіграв надійно у захисті, і спокійно довів матч до перемоги. Пілся 11 туру хлопці Олександра Поздєєва набрали 18 очок та повернулися на третю сходинку в турнірній таблиці. Наступна гра – за тиждень вдома проти юнаків «Олександрії».