«Агробізнес» — «Колос» — 0:3

Ковалівці в одинадцятому турі чемпіонату України на виїзді розгромили волочиський «Агробізнес».

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Колос» (Ковалівка) — 0:3 (0:0)

Перша ліга. 11 тур. 30 вересня. Волочиськ. «Юність». 800 глядачів.

Головний арбітр: Блавацький Роман (Львів).

Асистенти арбітра: Сукравцев Віталій (Бердянськ), Рибченко Ігор (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Садковський Ігор (Тернопільська область).

Делегат ФФУ: Павленко Ігор (Вінниця)

«Агробізнес»: Одольський Костянтин, Гагун Роман, Полторацький Владислав, Курило Ігор, Бойчук Ігор, Думанюк Артур (Шевчук Сергій, 83), Кухарук Андрій (Цибульник Олександр, 78), Черненко Руслан (Пліс Тарас, 75), Груша Віталій (Слотюк Арсен, 46), Зарічнюк Євген (Когут Іван, 78), Семенець Богдан.

Запасні: Чернобай Сергій, Дубчак Андрій, Юхимович Дмитро, Скакун Андрій, Когут Микола, Шума Сергій, Атласюк Сергій.

Головний тренер: Донець Андрій.

«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Гавриш Віталій, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Задоя Євген (Поздеєв Олександр, 56), Рябов В’ячеслав (Антюх Денис, 46), Морозко Євген (Ільїн Олег, 59), Нехтій Владислав (Костишин Денис, 65), Лисенко Володимир (Кизилатеш Джемаль, 81).

Запасні: Волинець Євгеній, Зозуля Олексій, Тєрєхов Артем, Охрончук Владислав.

Головний тренер: Костишин Руслан.

Голи: Поздеєв Олександр (75, з пенальті), Костишин Денис (84, 90+2).

Попередження: Нехтій Владислав (32), Ільїн Олег (59), Костишин Денис (68).

Вилучення: Курило Ігор (А, 29, груба гра).

Двобій з «Агробізнесом» став для футболістів «Колоса» яскравим підсумком бажань та наполегливості, а ще приніс уболівальникам ковалівської команди чимало приводів для радощів та гордості за своїх земляків. Натомість, прихильники «агрономів» залишали трибуни рідного стадіону в достоту пригніченому настрої, адже їхні улюбленці — футболісти «Агробізнеса» — програли ковалівцям з насправді розгромним рахунком — 0:3.

Сам матч для господарів стадіону розпочався досить непогано. Вони на старті поєдинку організували досить непогану атаку в центрі поля, яку підступним ударом з лінії штрафного майданчика завершував Богдан Семенець. На щастя для ковалівців, м’яч після удару нападника «Агробізнеса» пролетів над воротами. В середині першого тайму небезпечно зі штрафного пробивав Черненко — смугастий вдарився у поперечку воріт Яшкова й вилетів за межі поля. А незадовго після цього господарі опинилися в чисельній меншості: Курило грубо зіграв проти Лисенка в центрі поля, за що був вилучений з поля арбітром матчу Блавацьким. Натомість, ковалівці першу насправді гольову нагоду біля воріт суперника створили під завісу тайму, коли волочиському голкіперу Одольському в останню мить вдалося накрити м’яча в ногах у Нехтія.

По перерві «Колос» зіграв з новою силою. І господарям, які в першій частині зустрічі почували себе на рідному стадіоні, немов риба у воді, стало все важче стримувати організовані атаки ковалівців на свої володіння. Першим повести лік голам у матчі міг Гавриш, який замикав подачу з кутового від Поздеєва в дебюті другого тайму. Однак, м’яч після його удару пролетів над воротами. Тож, першого успіху своїх улюбленців прихильникам «Колоса» довелося чекати до середини другої половини гри. На сімдесят четвертій хвилині захисник «Агробізнеса» збив у своєму штрафному майданчику Ільїна, а Поздеєв блискучим ударом реалізував одинадцятиметрового, відправивши м’яча у лівий від воротаря кут. Після цього над стадіоном «Юність» зійшла зірка Дениса Костишина. Спершу молодий нападник «Колоса» на вісімдесят четвертій хвилині зустрічі обернув у гол розрізну передачу Джемаля Кизилатеша, а на заключних секундах поєдинку взяв ворота «Агробізнеса» після розіграшу стандарту.

0:3 — «Колос» б’є «Агробізнес». Хто наступний?…