Чемпіонат U-19: «Колос» переміг «Рух» 1:0!

У матчі 16-го туру Чемпіонату U-19 «Колос» здобув перемогу над львівським «Рухом» з рахунком 1:0.

Ця гра відбулась на полі навчально-тренувальної бази «Колоса» у Софіївський Борщагівці, тож можна сказати що дебют команди Олександра Поздєєва на цій арені вийшов вдалим.

У першій половині була рівна гра – гості більше атакували флангами, проте ковалівці діяли дуже компактно, перекриваючи вільні зони.

А на тридцятій хвилині Станіслав Урсолов класним пасом відправив у прорив Артема Сафончика, наш капітан прострілив у центр, де Данило Голуб ударом в один дотик відкрив рахунок – 1:0. Це був дебютний гол Голуба за «Колос» U-19, з чим ми Данила і вітаємо.

У другій половині львів’яни шукали можливості, щоб зрівняти результат, проте ковалівська команда діяла дуже злагоджено у захисті.

А справжнім героєм останніх хвилин поєдинку став наш голкіпер Іван Пахолюк, який здійснив просто неймовірний сейв після удару впритул від Ярослава Карабіна!

«Колос» переміг, набрав 22 очки після 16-го туру і значно покращив турнірне становище. Наступна гра – за тиждень на виїзді проти «Інгульця» U-19.