Чемпіонат U-19: «Колос» зіграв внічию із «Олімпіком» 1:1

У матчі 21-го туру Чемпіонату України U-19 «Колос» в гостях розійшовся миром із донецьким «Олімпіком» 1:1.

Основні події поєдинку відбулися по перерві. На 51-й хвилині наші провели масовану позиційну атаку, після якої Станіслав Урсолов зробив ідеальну передачу на Артема Сафончика, відрізавши захисників донецької команди. Наш капітан вийшов на ударну позицію, і гарматним пострілом під поперечину вивів «Колос» вперед. Це був шостий гол Сафончика у нинішньому чемпіонаті.

Господарі відігралися на 74-й хвилині. Після прострілу з правого флангу наш захист не встиг накрити Дениса Голуба, який метрів з десяти розстріляв ворота Івана Пахолюка – 1:1.

Ще одним неприємним моментом для нас стало вилучення наприкінці гри півзахисника Мартіна Жозе, який отримав другу жовту картку і залишив поле.

Після цього нічийного результату команда Олександра Поздєєва здобула 30 очок і залишилася на шостій сходинці в турнірній таблиці. Наступна гра – за тиждень вдома проти «Дніпра-1».