Чемпіонат U-19: «Ворскла» перемогла «Колос» 2-0

У день матчу основних команд «Ворскли» та «Колоса» свій поєдинок 10 туру провели і молодіжні команди у Чемпіонаті U-19. Відзначимо, що вночі у Полтаві відбувся снігопад, тому хлопці грали на засніженому полі та помаранчевим м’ячем.

А долю поєдинку вирішив провал ковалівців на самому початку матчу – протягом двох хвилин підопічні Олександра Поздєєва пропустили двічі.

На 7-ій хвилині господарі провели атаку після якої м’яч підхопив Данило Бугаєнко. Наші захисники не встигли накрити Данилу і атакувальний півзахисник «Ворскли» влучив у самісенький кут воріт Олексія Друі – 1:0.

А за хвилину наш голкіпер після прострілу з правого флангу помилися на виході і Кирило Книш переправив м’яч у сітку – 2:0.

Цей рахунок протримався аж до фінального свистка – важке засніжене поле не дозволяло гравцям демонструвати якісну та комбінаційну гру.

Після цього матчу «Колос» U-19 залишився у верхній частині турнірної таблиці із п’ятнадцятьма набраними очками, а наступну гру проведе вдома за тиждень проти однолітків чернігівської «Десни».