Чемпіонат U-21: «Колос» на виїзді переграв «Зорю» 3-2!

У матчі 6-го туру Чемпіонату U-21 між дублюючими складами «Зорі» та «Колоса» наші хлопці здобули гостьову перемогу з рахунком 3:2!

Події у грі розвивалися дуже швидко, а забивати команди почали із самого початку зустрічі. Відкрили рахунок ковалівці. На 12-ій хвилині після прострілу Кирила Сенько з правого флангу Станіслав Коваль дотепно пропустив м’яч між ногами, а Мамаду Данфа, який підтримував атаку по центру, блискуче вразив ворота Дмитра Мацапури.

Проте, за три хвилини господарі відігралися. Сергій Демченко точним пасом між нашими захисниками вивів на ударну позицію Віталія Неруха – 35-ий номер дублю «Зорі» не схибив, пробивши під поперечину воріт нашого кіпера Артема Денеги.

Хлопці Влада Савчука не знітилися і у середині першої половини знову вийшли вперед. Після розіграшу кутового Кирило Сенько пробив по воротах Мацапури, а Стас Коваль вдало підставив ногу і переправив м’яч у сітку – 1:2! До честі луганських дублерів вони знову доволі швидко відігралися – на 27-ій хвилині Демченко вдало зіграв на добиванні після потрапляння м’яча у стійку і зрівняв результат – 2:2.

До перерви рахунок не змінився, а у другому таймі стійка воріт вже зіграла за «Колос». На 70-ій хвилині Станіслав Мораренко прорвався по центру і пробив – м’яч влучив у стійку і відскочив у поле. Наш капітан не розгубився і з другої спроби пробив Мацапуру!

У підсумку, 3:2 – перемога у Запоріжжі, після якої «Колос» U-21 набрав 8 очок в турнірній таблиці та піднявся на п’яту сходинку. Наступний матч – за тиждень вдома проти дублю «Минаю».

Чемпіонат України U-21. Сезон 2020/2021; 6 тур

Стадіон «Торпедо» (Запоріжжя), 16.10.2020, 12:00

«Зоря» U-21 (Луганськ) – «Колос» U-21 (Ковалівка) 2:3 (2:2)

Голи: В.Нерух (15), С.Демченко (27) – М.Данфа (12), С.Коваль (25), С.Мораренко (70)

«Зоря» U-21: 53.Мацапура Дмитро, 72.Агапов Максим (К), 65.Васько Артем, 40.Махонін Артем, 60.Златьєв Злат, 42.Мильченко Артем, 74.Зоренко Владислав, 86.Сміян Максим, 68.

Демченко Сергій, 76.Скидан Руслан, 35.Нерух Віталій

Запас: 31.Рибак Владислав, 56.Нагнойний Денис, 47.Басовський Данило, 67.Тузенко Данило, 54.Єлець Олег, 75.Лєгостаєв Артем

Старший тренер – Баранов Василь

«Колос» U-21: 25.Денега Артем, 33.Цикало Єгор, 5.Марчук Андрій, 6.Літвінов Олександр, 7.Урсолов Станіслав, 18.Соловйов Андрій (99.Салабай Антон, 78), 69.Шамич Дмитро ( 27.Олійник Костянтин, 69), 8.Мамаду Данфа (17.Духота Богдан, 56), 77.Мораренко Станіслав (К), 10.Сенько Кирило, 11.Коваль Станіслав

Запас: 31.Кувшинкін Андрій, 21.Коваленко Ілля, 2.Пінчук Єгор, 3.Чибунду Моріс Обінна