Чемпіонат U-21: «Колос» 0-5 «Олександрія». Поразка у Калинівці.

Перервалася безпрограшна серія дублюючого складу “Колоса” – у матчі проти “Олександрії” підопічні Влада Савчука програли з розгромним рахунком — 0:5.

У наших хлопців із самого початку зустрічі все пішло перевертом… Вже на десятій хвилині гості вдало розіграли кутовий і вийшли вперед. Відзначимо, що у цьому поєдинку до “Колоса” U-21 не були відряджені гравці основи, які могли підказати своїм молодим партнерам у різних ігрових ситуаціях.

І на 30-ій хвилині брак досвіду призвів до другого пропущеного голу. Непорозумінням між Єгором Цикало та Євгеном Кучеренком скористався форвард “Олександрії”, який перекинув м’яч через нашого голкіпера і вразив ворота.

По перерві були сподівання, що ковалівці зможуть переломити хід матчу, проте ще одна жахлива помилка на самому початку другої половини спричинила пенальті у ворота Кучеренка. Єгора Цикало обікрав нападник олександрійців, який вийшов сам на сам із нашим голкіпером. Єгор відверто сфолив і отримав за це червону картку. Пенальті чітко реалізував Максим Івахно і це вже було 0:3.

Наша команда розсипалася і пропустила ще двічі. На 80-ій хвилині наші захисники не впоралися із проривом правим флангом, і м’яч вчетверте влетів у нашу сітку. А вже у компенсований арбітром час перед своїми воротами начудив Моріс Чибунду і нападник олександрійців Олександр Кобеляш встановив остаточний рахунок – 5:0 на користь гостей.

На жаль, цим провальним матчем перервалася шестиматчева безпрограшна серія нашого дублю, а наступного тижня “Колос” U-21 проведе останній матч у цьому році. У 13-му турі ковалівці зіграють на виїзді проти київського “Динамо”