Чемпіонат U-21: «Олександрія» – «Колос» 4:1

У матчі 25 туру чемпіонату дублерів наш «Колос» на виїзді поступився «Олександрії» 1:4, перервавши свою солідну п’ятиматчеву серію перемог.

Рахунок у грі господарі відкрили на 29-й хвилині – після атаки правим флангом Еміль Мустафаєв зробив навіс у наш карний майданчик, але ніхто не дотягнувся до м’яча, який влетів у нижній кут воріт Олексія Друі. А за сім хвилин жовто-чорні розіграли швидку позиційну атаку по центру, на ударну позицію вийшов Ян Каранга і подвоїв перевагу «Олександрії» – 2:0.

У середині другої половині у ковалівців з’явилася надія на порятунок. Кирило Сенько неймовірним ударом у дев’ятку воріт скоротив відстань – 1:2. Це був ювілейний 10-ий гол Кирила у нинішньому чемпіонаті.

Проте олександрійці дуже швидко відновили «+2» – Антон Богдан після перехоплення у центрі влучно пробив у кут воріт Друі. Ситуацію ускладнило вилучення Антона Салабая за другу жовту картку на 69-й хвилині.

А вже у компенсований час арбітр Анатолій Абдула призначив доволі сумнівний вільний удар у нашому карному майданчику після того, як Друі взяв м’яч в руки після рикошету від Єгора Цикало. Господарі розіграли вільний і Матвій Харченко поставив крапку у цьому поєдинку.

4:1 – «Олександрія» перемагає і залишається у ТОП-4 турнірної таблиці, а «Колос» опустився на шосту сходинку (у паралельному матчі «Дніпро-1» переграв «Зорю» 4:2 і випередив ковалівців).

Наступний матч «Колос» U-21 проведе проти київських динамівців, які вже достроково виграли чемпіонське звання. Це буде останній поєдинок дублерів у нинішньому сезоні.