Денис Костишин вибув на пів року

Денис Костишин вибув на пів року

Півзахисник ковалівського “Колосу” Денис Костишин пробуде поза футболом як мінімум пів року. Денис отримав важку травму лівого коліна у останній грі проти “Олімпіка” і, як виявилось пізніше, все дуже серйозно. Як повідомила медична служба ФК “Колос” у Дениса діагностовано розрив передньої хрестоподібної зв’язки та пошкодження обох менісків лівого колінного суглоба. 

Найближчим часом Денис Костишин вирушить до Німеччини, де йому буде зроблено операцію. Після чого на півзахисника чекає тривала реабілітація, не менше, ніж пів року. Сьогодні Денис був присутній на тренуванні команді на базі “Колосу” у Ковалівці і перебував у гарному настрої, наскільки дозволяє йому нинішня ситуація. “Знову вилетів на пів року з футболу, добре, що хоч не те коліно, як 7 років тому. Хочеться швидше зробити операцію, щоб скоріше приступити до процесу реабілітації”, – сказав Денис Костишин.

Нагадаємо, що син головного тренера “Колосу” Руслана Костишина, Денис провів у цьому сезоні за ковалівський клуб 13 матчів, в яких забив 3 голи, що є кращим показником у команді.

Дениса Костишина підтримав його товариш Євген Коноплянка, який розмістив фото з Денисом на своєму акаунті у соціальній мережі instagram з підписом: “На цьому життя не завершується, воно тебе тільки загортовує. Я упевнений, що ти повернешся лише сильнішим і з подвійним бажанням досягати успіху”.