Дякуємо всім вболівальникам! Цей успіх – і ваша велика заслуга!

Дякуємо всім вболівальникам! Цей успіх – і ваша велика заслуга!

Шановні вболівальники! Цей фантастичний сезон нашої команди і в результаті вихід до Ліги Європи не відбувся би без вашої палкої підтримки! Разом ми здійснили нашу мрію і разом увійшли в історію українського футболу.

 

Відрадно, що смілива і відверта гра хлопців Руслана Костишина завоювала серця вболівальників не тільки з Ковалівки та Київської області, а також фанатів з Києва та всієї України!

 

Вашу вболівальницьку силу та енергію не зменшив карантин, і після того, як Міністерство охорони здоров’я України дозволило глядачам бути на трибунах, наша команда одразу відчула гарячу підтримку своїх вболівальників – і під час півфінальної гри проти «Дніпра-1», і тим більше у фінальному протистоянні за Лігу Європи проти «Маріуполя».

 

 

Сьогодні ми хочемо подякувати всім, хто переживав за нашу команду, адже кожний зробив свій внесок у загальну перемогу – кожен футболіст, наш тренерський штаб, медична служба, адміністративний та транспортний відділи, прес-служба, керівництво клубу, і звісно, кожний вболівальник у якого «Колос» у серці.  

 

Також ми вдячні колективам «Оболонь-Арени» та Національного спорткомплексу «Олімпійський», які зробили все, щоб під час матчів ми відчувалися як вдома, поки проходить реконструкція нашого рідного стадіону у Ковалівці.

 

Сьогодні у «Колоса» свято, і наш клуб вдячний всім, хто долучився до цієї історичної події. Пишемо історію разом!