ДЮФЛУ: Результати матчів 2 туру команд Академії «Колосу»

ДЮФЛУ: Результати матчів 2 туру команд Академії «Колосу»

У чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) відбулись матчі 2-го туру. У цьому турнірі беруть участь чотири команди нашої Академії, які виступають у Вищій лізі.

 

 

«Колос» U-17 з рахунком 2:1 переграв «Спарту» (Київ). У наших дублем відзначився Михайло Мілевський. Після двох турів сімнадцятирічні ковалівці у своїй групі “1” посідають третю сходинку з чотирма набраними очками. Наступну гру наші юнаки проведуть на виїзді проти одноліток з чернігівської «Десни».

 

А ось «Колос» U-16 вже зіграв проти «Десни», розписавши мирову 1:1 у Чернігові (відзначився Роман Кузик). Це була перша гра наших шістнадцятирічних хлопців у новому чемпіонаті, які наступну зустріч проведуть найближчими вихідними проти київської «Спарти».

 

«Колос» U-15 також грав проти київської «Спарти» і переміг з рахунком 1:0. Єдиний м’яч у матчі забив Дмитро Фісан. Після двох турів наша команда посідає шосту позицію в турнірній таблиці групи “1” з трьома набраними пунктами. Наступну гру наша молодь проведе на виїзді проти «Десни».

 

І нарешті, «Колос» U-14 поступився на виїзді «Десні» U-14 з рахунком 0:1 і після двох турів з одним набраним балом посідає восьму сходинку у групі. Наступний матч чотирнадцятирічні ковалівці зіграють проти команди «Спарта» (Київ).