Favbet Ліга. «Ворскла» – «Колос» – 1:0

Ковалівський «Колос» не зумів здобути очок у Полтаві.

«Ворскла» (Полтава «Колос» (Ковалівка– 1:0 (1:0)

Гол: Васін (38, пен.)

FAVBET ЛІГА. 16-й тур. Сезон 2019/20. 30 листопада. 17:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Головний арбітр: Костянтин Труханов

Асистенти арбітра: Дмитро Козорезов, Михайло Маланчук
Четвертий арбітр: Олександр Дердо
Спостерігач арбітражу: Василь Мельничук

Делегат УАФ: Юрій Титаренко

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков (К), Альюн, Сапай, Луізао, Скляр, Ребенок, Артур (Саків, 78), Васін, Коломоєць (Кане, 57, Очігава, 90+3).

Запасні: Ткаченко, Кравченко, Мартиненко, Петровіч.

Головний тренер – Юрій Максимов

«Колос»: Волинець, Зозуля, Гавриш (К), Максименко, Чорноморець, Мілько, Задоя (Смирний, 69), Оріховський, Кожушко (Морозко, 59), Вільхамссон (Волков, 46), Лисенко.

Запасні: Яшков, Сахневич, Рябов, Нехтій.

Головний тренер Руслан Костишин

Попередження: Артур (1), Альюн (90+3) – Задоя (30), Лисенко (90+3).

Стартові хвилини матчу ковалівці розпочали жваво. Перша реальна нагода у воріт виникла ближче до середини тайму – Задоя розігрався з Оріховським і той відпасував на вільного Вільхамссона – ісландець з вигідної позиції пробив неточно. А зовсім незабаром господарі ледь не привезли м’яч у власні ворота: захисник з воротарем не розібрались у ситуації і м’яч ледь не опинився у Оріховського, але воротар в останню мить вибив м’яч з-під ніг Павла. «Ворскла» своєю нагодою скористалась на всі 100 відсотків. Вільхамссон втратив м’яч поблизу воріт, після чого послідував простріл у бік воріт Волинця, але на заваді став притиснутий лікоть Чорноморця. Арбітр вказав на позначку. Пенальті чітко реалізував Васін – 1:0.

У другій половині гри чудову нагоду зрівняти рахунок мав Волков, який пробивав з близькою відстанні, але м’яч, після його удару, пролетів поруч зі стійкою. Фінальний штурм біля воріт «Ворскли» завершився падінням Гавриша… Але рефері на цей епізод ніяк не відреагував, хоча підстави у нього однозначно були. У підсумку – 1:0. Зачарована «Ворскла» для Руслана Костишина, яку вже втретє у цьому сезоні не вдалось обіграти.