FAVBET Ліга. «Зоря» – «Колос» – 2:0

Ковалівський «Колос» у виїзному матчі проти луганської «Зорі» не зумів забрати очки у Запоріжжі.

«Зоря» (Луганськ) – «Колос» (Ковалівка) – 2:0 (1:0)

Голи: Юрченко (31, пен.), Кочергін (90+1).

Нереалізований пенальті: Волков (76).

FAVBET ЛІГА. 14-й тур. Сезон 2019/20. 10 листопада. 14:00. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».

Головний арбітр – Юрій Іванов
Асистенти: Ігор Дебенко, Дмитро Запороженко
4-й арбітр – Олександр Омельченко
Спостерігач арбітражу – Олег Деревінський
Делегат УАФ – Владислав Іщенко

Попередження: Кабаєв (61) – Гавриш (30, 55).

Вилучення: Гавриш (55, друге попередження), Морозко (77, пряма червона).

«Зоря»: Шевченко, Каменюка (к), Вернидуб, Чеберко, Михайліченко, Іванісеня, Юрченко, Кочергін (Хомченовський, 90+1), Лєднєв, Кабаєв (Будківський, 83), Русин (Луньов, 83).
Запасні: Васіль, Лазіо, Арвеладзе, Громов.
Головний тренер – Віктор Скрипник.

«Колос»: Волинець, Зозуля, Гавриш (к), Парамонов, Мігунов, Мілько, Задоя (Кизилатеш, 84), Оріховський, Ільїн (Волков, 61), Морозко, Лисенко (Кожушко, 69).
Запасні: Яшков, Максименко, Сахневич, Рябов.
Головний тренер – Руслан Костишин.

Ковалівці розпочали гру активніше за суперника, тож це дало свої результати. На 17-й хвилині матчу Оріховський опинився на ударній позиції та мав стовідсоткову нагоду забити, однак м’яч після його удару пролетів над попереччиною. Перша нагода суперника забити виявилась результативною. На 30-й хвилині матчу Русин впав у карному майданчику після мінімального дотику Гавриша, і арбітр без вагань вказав на позначку. 1:0 — пенальті реалізував Юрченко. За підсумками першого тайму ковалівці мали перевагу по ударах по воротах, і, навіть, мали більше гольових нагод, однак на перерву команди пішли за переваги господарів. У другому таймі підопічні Руслана Костишина продовжували створювати гостроту у воріт суперника, однак всю інтригу у матчі рефері вбив, вилучивши Віталія Гавриша, за другу жовту картку. А зовсім незабаром — і Євгена Морозка, показавши півзахисникові пряму червону за грубий фол. На 76-й хвилині гри ковалівці отримали стовідсотковий шанс зрівняти рахунок у матчі: Зозуля отримав по ногах у карному майданчику суперника, за що був призначений пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Волков, і вдарив прямо у голкіпера. Наприкінці поєдинку «Колос» намагався врятувати поєдинок, однак на контратаці пропустили другий м’яч. У підсумку — 2:0.

Нагадаємо, що свій наступний матч у чемпіонаті «Колос» зіграє у Києві на «Оболонь Арені», 24 листопада, у рамках рамках 15 туру, проти «Десни». Початок о 14:00.