«Гірник-Спорт» — «Колос» — 2:1

Ковалівці у двадцять третьому турі чемпіонату України з мінімальним рахунком на виїзді поступилися «Гірнику-Спорт».

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Колос» (Ковалівка) — 2:1

18 квітня. 23-й тур. м. Горішні Плавні. Стадіон «Юність». 500 глядачів.

«Гірник-Спорт»: Данкович, Гончар (Пінчук, 71), Кравчук, Д. Зозуля, Шопін, Лозовий, Лиховидько (Головко, 88), Мироненко (Зуєвич, 34), Одарюк, Батюшин (Корольков, 83), Сікорський (Бафталовський, 78).

Запасні: Чопко, Білоус, Бафталовський.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Колос»: Яшков, О.Зозуля, Гавриш, Максименко, Мігунов, Мілько (Нехтій, 69), Задоя (Поздеєв, 28), Ільїн, Банасевич (Морозко, 46), Кизилатеш (Дорошенко, 55), Лисенко (Бондаренко, 55).

Запасні: Сітало, Сахневич, Тєрєхов, Чорноморець, Бондаренко, Охрончук, Рябов, Рябов.

Головний тренер: Руслан Костишин

Попередження: Зуєвич, 46, Пінчук, 74, Данкович, 90+2 — Зозуля, 50.

Голи: Кравчук (20), Батюшин (52) — Гавриш (26, пен).

Ковалівці повністю переважали свого опонента упродовж усього матчу, створивши декілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт «Гірника-Спорт», але поступилися… Горішньоплавчани потурбували голкіпера «Колоса» Яшкова усього декілька разів — і виграли. Парадокс? Ні, це справжнісіньке невезіння, яке супроводжує ковалівську команду вже в другому матчі поспіль…

Рахунок у звітному поєдинку відкрив центральний захисник господарів Кравчук. Він на двадцятій хвилині прицільно пробив головою після поданого Кравчуком кутового. Та ковалівці майже одразу відігралися. Ільїн заробив пенальті, а «ватажок» «Колоса» Гавриш досить впевнено його реалізував, розвівши м’яча і голкіпера по різних кутах.

Здавалося, що тепер ковалівці свого не відпустять. Але на старті другого тайму господарі забили вдруге. Це Батюшин відправив м’яча в дев’ятку воріт, виконавши стандарт майже з лінії штрафного майданчика. Так рахунок став 2:1. Зазначимо, що перед цим дивовижну гру на лінії воріт продемонстрував голкіпер «Гірника-Спорт» Данкович, який дістав м’яча з-під поперечини після удару Мілька.  Та й узагалі воротар господарів у цьому матчі був, що називається, на висоті. В другому таймі, до слова, він парирував прицільний удар Морозка з лінії штрафного…

Взагалі ковалівці у звітному матчі на поразку зовсім не заслуговували. Вони робили все для того, щоб перемогти — активно будувати атаки, тримали в напрузі захист суперника та завдавали підступних ударів по його воротах. Не пощастило… Але, незважаючи на цю невдачу, «Колос» продовжує перебувати у групі лідерів Першої ліги. А це означає лише одне — не варто робити трагедію з поразки від «Гірника-Спорт» і рухатися вперед до своєї мрії, якою є вихід до Прем’єр-ліги!