Інфраструктура

СТАДІОН. Стадіон «Колос» - домашня арена ФК «Колос» Ковалівка. Попередня місткість – 1850. На даний час перебуває на стадії реконструкції. Відкриття арени заплановано на квітень 2020 року. Стадіон матиме сучасний вигляд та буде побудований за всіма європейськими нормами, що дасть змогу приймати матчі Вищого українського дивізіону. Місткість після реконструкції – 5000 місць.
ТРЕНУВАЛЬНЕ ПОЛЕ. Натуральне поле, на якому команда проводить свої заняття. Поле має автоматичну систему поливу, якісний газон. Розмір поля 90х60 метрів.
ЛЬОДОВА АРЕНА. Льодова арена «Світанок» – сучасна льодова арена. Приміщення оснащено роздягальнями, вбиральнями, медпунктом та буфетом. Проводяться заняття з хокею, фігурного катання та катання на ковзанах. Приймає матчі місцевої ХК «Ковалівські Кабани», що виступає у чемпіонаті України з хокею U-15.
ПОЛЕ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ. Розмір поля 56х35 метрів.
ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА. Одне з улюблених місць футболістів. Місце, де можна укріпити своє тіло. Зал має тренажери, велотренажері, бігові доріжки та багато іншого сучасного обладнання..
РЕСТОРАН "КОЛОС". Улюблений заклад вболівальників місцевої команди. Місце, де можна чудово провести час як з друзями, переглядаючи футбол, так і з сім’єю. Розтошаваний у самому центрі мальовничої Ковалівки. Ресторан пропонує для своїх відвідувачів італійську та японську кухню. Затишок та комфорт гарантовано. Замовлення столиків за тел.: 067-941-69-91
ГОТЕЛЬ ДЛЯ ФУТБОЛІСТІВ. Приміщення має три поверхи, що дає змогу вмістити всю команду та персонал. Є односпальні та двоспальні номери, а також категорії люкс. У готелі є свій ресторан, а також лазня, джакузі та басейн.