«Інгулець» (Петрове)  — «Колос» (Ковалівка) — 0:1 (0:1)

Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

«Інгулець»: Ганєв Геннадій, Гончаренко Роман, Солдат Ігор, Запорожець Євген, Клименко Владислав, Піднебенной Вячеслав, Елла Кен (Хучбаров Каміль, 84), Акименко Олександр, Січінава Ніка (Мішуренко Олександр, 57), Лупашко Владислав-К, Синьогуб Олег. Запасні гравці: Ситников Антон, Коваленко Ілля, Кобуладзе Гіоргі, Передистий Станіслав, Козлов Артем. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Гавриш Віталій-К, Максименко Максим, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Задоя Євген (Кизилатеш Джемаль, 75), Нехтій Владислав, Морозко Євген, Ільїн Олег (Костишин Денис, 90), Лисенко Володимир (Бондаренко Олександр, 83). Запасні гравці: Волинець Євгеній, Тєрєхов Артем, Охрончук Владислав, Зозуля Олексій, Поздеєв Олександр, Кісіль Руслан. Головний тренер: Руслан Костишин.

Гол: Лисенко (11).

Попередження: Кен (18), Коваленко (77) — Нехтій (28), Мілько (40), Бондаренко (90).

Ковалівці їхали до Петрового з однією метою — здобути історичну, бо найпершу, перемогу на стадіоні «Інгулець». Петрівці, натомість, в матчі з Колосом прагнули обірвати свою смугу невдач,  в яку вони потрапили ще на початку листопада. Тож, цей двобій обіцяв бути насправді динамічним та цікавим.

Долю матчу вирішив один влучний удар, що його на одинадцятій хвилині завдав ковалівець Лисенко. Сахневич зі своєї половини половини поля закинув м’яча в район кутового прапорця на хід Ільїну, а той, змістившись ближче до лінії карного майданчика, обіграв на своєму шляху Гончаренка і з-під ноги Лупашка виконав навіс у воротарський, де Лисенко, опинившись без належної опіки центральних захисників, головою увігнав м’яча в сітку воріт. 0:1. Майже одразу Лисенко міг забити вдруге. Але цього разу постріл нападника «Колоса» заблокував Гончаренко. Господарі, натомість, вперше нагадали про себе всередині першого тайму, коли Акименко з близької відстані розстрілював ворота Яшкова після скидання від Піднебенного. Голкіпер «Колоса» з цим ударом впорався.

По перерві ковалівці продовжили контролювати перебіг подій на футбольному полі. А під завісу матчу отримали ще одну чудову нагоду, щоб збільшити свою перевагу до двох м’ячів. Проте, потужний постріл Бондаренка з близької відстані ліквідував Ганєв. Тож, 0:1.

«Колос» вперше обіграв «Інгулець» на його стадіоні, і непереможеним пішов на зимову перерву на четвертому місці. З чим ми його й вітаємо!