Календар Favbet Ліги 2020/2021: «Колос» розпочинає матчем проти «Шахтаря»!

Календар Favbet Ліги 2020/2021: «Колос» розпочинає матчем проти «Шахтаря»!

У понеділок 10 серпня УПЛ затвердила календар першого кола Favbet Ліги сезону 2020/2021 років. Новий чемпіонат стартує 22 серпня, і у ньому візьмуть участь 14 команд. До одиннадцяти клубів вищого дивізіону приєдняються три найкращі команди Першої ліги. 

 

Відзначимо, що наш «Колос» стартує у Favbet Лізі гостьовим матчем проти чинного чемпіона країни донецького «Шахтаря». У другому турі ковалівці приймуть «Львів». 

 

Остаточний календар буде опубліковано після матчів 30 туру Першої ліги.

 

Повний календар першого кола Favbet Ліги сезону 2020/2021:

 

1-й тур

Шахтар — Колос

Олімпік — Динамо

Десна — Зоря

Олександрія — Маріуполь

Команда ПФЛ — Дніпро-1

Ворскла — Команда ПФЛ

Львів — Команда ПФЛ

 

2-й тур

Шахтар — Команда ПФЛ

Десна — Динамо

Зоря — Маріуполь

Колос — Львів

Команда ПФЛ — Олександрія

Дніпро-1 — Олімпік

Ворскла — Команда ПФЛ

 

3-й тур

Зоря — Шахтар

Динамо — Львів

Команда ПФЛ — Десна

Команда ПФЛ — Колос

Олександрія — Ворскла

Дніпро-1 — Маріуполь

Олімпік — Команда ПФЛ

 

4-й тур

Шахтар — Олімпік

Команда ПФЛ — Динамо

Львів — Зоря

Десна — Команда ПФЛ

Колос — Команда ПФЛ

Олександрія — Дніпро-1

Ворскла — Маріуполь

 

5-й тур

Десна — Шахтар

Динамо — Зоря

Колос — Маріуполь

Олімпік — Олександрія

Дніпро-1 — Ворскла

Команда ПФЛ — Львів

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

 

6-й тур

Шахтар — Львів

Команда ПФЛ — Динамо

Зоря — Колос

Дніпро-1 — Десна

Олександрія — Команда ПФЛ

Команда ПФЛ — Маріуполь

Олімпік — Ворскла

 

7-й тур

Ворскла — Шахтар

Динамо — Олександрія

Зоря — Команда ПФЛ

Десна — Олімпік

Колос — Команда ПФЛ

Львів — Дніпро-1

Команда ПФЛ — Маріуполь

 

8-й тур

Шахтар — Маріуполь

Дніпро-1 — Динамо

Команда ПФЛ — Зоря

Олександрія — Десна

Колос — Олімпік

Львів — Ворскла

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

 

9-й тур

Динамо — Шахтар

Зоря — Ворскла

Десна — Команда ПФЛ

Дніпро-1 — Колос

Олександрія — Львів

Олімпік — Маріуполь

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

 

10-й тур

Шахтар — Олександрія

Команда ПФЛ — Динамо

Олімпік — Зоря

Десна — Львів

Ворскла — Колос

Команда ПФЛ — Дніпро-1

Команда ПФЛ — Маріуполь

 

11-й тур

Дніпро-1 — Шахтар

Динамо — Ворскла

Команда ПФЛ — Зоря

Колос — Десна

Олександрія — Команда ПФЛ

Львів — Маріуполь

Команда ПФЛ — Олімпік

 

12-й тур

Шахтар — Команда ПФЛ

Маріуполь — Динамо

Зоря — Дніпро-1

Десна — Ворскла

Колос — Олександрія

Олімпік — Команда ПФЛ

Львів — Команда ПФЛ

 

13-й тур

Команда ПФЛ — Шахтар

Динамо — Колос

Олександрія — Зоря

Десна — Маріуполь

Команда ПФЛ — Дніпро-1

Олімпік — Львів

Ворскла — Команда ПФЛ