Альваро Нгамба – другий новачок «Колоса» у зимове міжсезоння!

Альваро Нгамба – другий новачок «Колоса» у зимове міжсезоння!

Перед від’їздом «Колоса» на навчально-тренувальний збір у Туреччину наш клуб підписав контракт на 2,5 роки із 22-річним камерунцем Альваро Нгамбою.

 

 

Минулої зими Нгамба вже був на перегляді в «Колосі» і навіть літав з командою на збори до Туреччини, але тоді до підписання угоди справа не дійшла – Альваро вирушив до Бельгії. Переглядав “Колос” камерунця і цього літа на зборах у Полтаві, проте до оформлення трудових стосунків діло знову не дійшло і Нгамба відправився до хмельницького “Поділля”.

 

 

Спортивний директор «Колосу» Віталій Лисицький зазначив: «Наша селекційна служба продовжувала стежити за цим гравцем, коли він минулої осені виступав за команду Другої ліги «Поділля». Нгамба своїм прогресом довів, що гідний виступати за «Колос». Він грає в опорній зоні півзахисту, хороший у відборі і ми на нього розраховуємо. Зараз камерунець знаходиться на зборі «Колоса» у Туреччині, де заплановані сім спарингів», – сказав Віталій Лисицький.

 

 

Альваро Нгамба народився 15 грудня 1998 року (22 роки), його зріст 172 см.; а вага – 67 кг. Він вихованець французької «Ніцци». На професійному рівні грав за «Паганезе» в італійській серії С. У лютому 2020 року перейшов до бельгійського клубу «Ла Лув’є Сентр», проте закріпитися в команді не зміг, і на початку жовтня 2020-го року підписав однорічний контракт з «Поділлям». У футболці хмельницького клубу дебютував 10 жовтня в домашньому поєдинку 6-го туру групи А Другої ліги проти «Ужгорода». У цьому сезоні Нгамба провів 7 матчів за «Поділля» після чого і отримав пропозицію від ковалівського клубу. В «Колосі» Альваро Нгамба буде виступати під номером 38.