Дубль Оріховського приніс перемогу “Колосу” у спарингу проти “Атирау”

“Колос” завершив серію контрольних матчів на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. У вівторок 2 лютого наша команда переграла казахстанський “Атирау” з рахунком 3:2.

У ковалівців дублем відзначився Павло Оріховський, ще один м’яч забив наш капітан Віталій Гавриш. Цікаво, що усі голи хлопці провели у другій половині. “Колос” пропустив на сьомій хвилині після подачі з кутового, проте надалі перевага українців не викликала сумнівів. Активним був Мамаду Данфа, який постійно ніс загрозу з флангу.

До перерви забити не вдалося, а одразу після відпочинку Гавриш рахунок зрівняв, дотепно зігравши після рикошету. У середині другого тайму команди обмінялися забитими м’ячами (Оріховський скористався передачею Дениса Антюха), а переможний гол Оріховський провів на останній хвилині з пенальті (точку заробив Володимир Лисенко).