«Колос» 0-0 «Інгулець»: безгольова нічия у Ковалівці

У четвертому турі Favbet Ліги наш «Колос» зіграв внічию із «Інгульцем» 0:0. Хоча, вже  на старті зустрічі наші організували перший небезпечний момент. Після подачі Кравченка з правого флангу м’яч відскочив на дальню стійку, де був Селезньов, але Євген пробив повз ворота.

Надалі темп гри був не дуже високим, хоча моменти виникали. На 10-ій хвилині Ільїн заробив штрафний, виконав навіс, а ось у Мілько удар головою не вийшов влучним.

Згодом після подачі з кутового Максименко впав у боротьбі із захисником. Пенальті? Ні, арбітр зафіксував фол у нападі нашого оборонця.

Намагався шукати свої моменти Селезньов, проте у середині першої половини Євген отримав гірчичник за небезпечний підкат.

До перерви особливої небезпеки біля воріт обох команд не виникало, а вболівальники на трибунах скандували “треба гол”!

Після відпочинку гравці «Колосу» намагалися шукати вільні зони, пробували прориватися і лівим, і правим флангами, робити закидання, проте захист гостей діяв дуже злагоджено.

На 62-ій хвилині Руслан Костишин спробував освіжити гру подвійною заміною. Замість Дениса Костишина вийшов Євгеній Ісаєнко, а Євгенія Морозка поміняв Денис Антюх. І буквально за п’ять хвилин зобов’язаний був забивати Селезньов! Проте Євген не влучив у раму після красивого удару з лівого флангу. Пізніше наш тренерський штаб провів ще одну подвійну заміну. Замість Селезньова вийшов Володимир Лисенко, а Ільїна поміняв Євгеній Смирний.

Наші пішли на штурм, проте могли і пропустити. Запорожець пробачив “Колос” після прострілу від Щедрого. Євгеній пробив вище воріт з убійної позиції. А у наступній атаці свій шанс мав і Лисенко. Класний удар Володимира під поперечину Богдан Шуст перерів на кутовий.

Постійно підключався до атак наш капітан у цій грі Мілько. Одного разу Вадим увірвався у штрафний майданчик, пробив, але у руки голкіперу гостей.

Наприкінці гри “Колос” намагався забити переможний м’яч, одначе захисні порядки гостей осічок не зробили.

У підсумку 0:0, нічия, яка надала по одному балу в турнірній таблиці УПЛ обом командам.

Наступну гру “Колос” проведе у середу 30 жовтня. У Івано-Франківську ми зіграємо матч 1/16 фіналу Кубку України проти «Прикарпаття».

А у неділю 4 жовтня о 19:30 ковалівці грають вдома матч 5 туру Favbet Ліги проти “Маріуполя”.