«Колос» U-21 – «Юність» 2:2. Контрольний матч у Моршині

У неділю 24 січня дубль «Колосу» провів на навчально-тренувальному зборі у Моршині контрольний поєдинок проти чинного чемпіона Львівської області клубу «Юність» (Верхня/Нижня Білка). Гра вийшла бойовою та видовищною, і завершилася внічию 2:2.

Перший гол ковальвських дублерів на рахунку Дмитра Шамича, який вдало виконав штрафний удар. На перерву команди пішли за рахунку 1:1. У другій половині матчу, як і у всій грі переможця виявлено не було. На класний удар у дальній кут воріт Олександра Савенюка, суперник відповів своїм голом. У підсумку бойова нічия – 2:2.

Склад Колосу» U-21:

Перший тайм – ГНП, Литвинов, Цикало, Коновалов, ГНП, Малакі, Урсолов, ГНП, Шамич, Салабай, ГНП

Другий тайм: Кувшинкін, Пінчук, Ставничий, Марчук, Костюк, Соловйов, Савенюк, Криворучно, Сенько, Духота, ГНП

• – ГНП – гравець на перегляді

У середині наступного тижня дублери «Колоса» проведуть ще один спаринг – наш тренерський штаб наразі домовляється із суперниками. Окрім цього, вже є домовленість провести у п’ятницю 29 січня контрольний матч із дублюючим складом ПФК «Львів».