«Колос» — «Агробізнес» — 1:0

Ковалівці завдяки красивому голу свого капітана Віталія Гавриша у двадцять шостому турі чемпіонату України взяли гору над «Агробізнесом».

«Колос» (Ковалівка) — «Агробізнес» (Волочиськ) — 1:0 (0:0)

1 травня. 26-й тур. Ковалівка. Стадіон «Колос». 500 глядачів

Арбітр: М. Райда (Закарпатська область)

«Колос»: Яшков, Зозуля, Гавриш-К, Максименко, Мігунов, Мілько, Кизилатеш (Задоя, 62), Рябов (Нехтій, 77), Ільїн (Дорошенко, 90+4), Банасевич (Морозко, 72), Лисенко (Бондаренко, 84).

Запасні: Сітало, Тєрєхов, Охрончук, Поздеєв, Антюх, Д. Костишин, Чорноморець.

Головний тренер: Руслан Костишин.

«Агробізнес»: Панченко, Пліс, Слотюк, Бойчук, Гагун, Думанюк, Чепурненко (Кухарук, 80), Черненко, Скакун (Ничипоренко, 80), Груша, Семенець.

Запасні: Чернобай, Одольський, Ясніцький, Курило, І. Когут.

В. о. головного тренера: Андрій Донець.

Гол: Гавриш (49).

На 39-й хвилині Гавриш не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Гавриш (89) — Гагун (22), Скакун (23), Чепурненко (53).

«Колос» вдруге в сезоні розібрався з «Агробізнесом», зберігши свої ворота «сухими», і продовжив своє перебування на другому щаблі турнірної таблиці Першої ліги.

Ковалівці, незважаючи на мокре та слизьке поле, зуміли у поєдинку з волочисцями продемонструвати якісну та красиву гру і цілком закономірно долучили до своєї скарбнички три очки. Переможний гол відбувся на старті другого тайму. Це Гавриш чітко реалізував стандарт, призначений поблизу штрафного майданчика «Агробізнеса» за фол проти Лисенка, — м’яч залетів під поперечину!  Цікаво, що Гавриш міг записати своє прізвище до протоколу арбітра ще до перерви, але — схибив з одинадцятиметрової позначки, програвши дуель голкіперові волочисців Панченкові.

Натомість, подвоїти та навіть потроїти перевагу «Колоса» могли Лисенко та Банасевич, але в усіх випадках на висоті був молодий голкіпер «Агробізнеса» Панченко. Зокрема, він впорався з небезпечними ударами Лисенка зльоту та з гострого кута, а також нейтралізував підступний постріл Банасевича в ближній кут. У свою чергу, партнери Панченка нічим особливим у звітному поєдинку не запам’яталися… Тому були змушені змиритися з поразкою.

1:0 — «Колос» продовжує своє перебування на другій сходинці турнірної таблиці, яка дає право поборотися за вихід до Прем’єр-ліги через перехідні матчі. Молодці!