“Колос” 0:2 “Десна”. Текстова трансляція

Шановні вболівальники! Ми всі з нетерпінням чекаємо на рестарт FavBet Ліги сезону 2019/2020, і готуємося вболівати за наш «Колос» у матчі-відкритті 24-го туру проти чернігівської «Десни».

Ця гра стартує на “Оболонь Арені” у суботу 30-го травня о 14:00 і пройде без вболівальників. Пряма трансляція цієї гри запланована на каналі «Футбол 2», але не у всіх наших фанатів є можливість дивитися цей канал на супутнику чи у кабельних мережах. Ми завжди робимо все можливе аби наші вболівальники отримували інформацію про улюблену команду якнайшвидше. Тому ми проведемо для вас текстову онлайн-трансляцію цього матчу.

У суботу ми почнемо з останніх новин зі стану обох клубів, звісно, оперативно відзначимо стартові склади та запасних гравців, а також будемо акцентувати увагу на найважливіших подіях гри «Колос» -«Десна».

Готуємося вболівати за ковалівців!

***

12:30 – Друзі, всіх зі святом повернення великого футболу! Щоправда, з погодою командам не пощастило – зранку в Києві ллє дощ, тож поле буде важким та слизьким. Але футбол відбудеться у будь-яку погоду.

12:40 – поки чекаємо на стартові склади команд, можна почитати прев’ю матчу “Колос” – “Десна” на нашому сайті. Посилання тут: https://koloskovalivka.com/restart-sezonu-kolos-desna-anons-matchu-24-turu/

12:45 – протокол та офіційні особи матчу:

“Колос” (Ковалівка) – “Десна” (Чернігів)

FavBet-ліга. Сезон 2019/2020. 24-й тур; 30.05.2020, 14:00. Пряма трансляція – Футбол 2.

Київ. Стадіон «Оболонь Арена» (без глядачів та преси).

Головний арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.)
Асистенти арбітра: Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро)
Четвертий арбітр: Дмитро Кутаков (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів)
Делегат УАФ: Олександр Каденко (Київ)

12:47 – не дуже приємні новини зі Львову. У “Карпатах” виявили позитивні результати на COVID-19 в окремих гравців та серед персоналу. Матч 24-го туру «Карпати» — «Маріуполь» за рішенням Дирекції УПЛ не відбудеться. Посилання на офіційну новину на сайті УПЛ тут: https://upl.ua/ua/news/view/4068

13:05 – є склади команд!

“Колос”: 1.Яшков Антон, 80.Єфремов Євген, 13.Гавриш Віталій (К), 5.Петров Кирило, 29.Ємець Владислав, 90.Богданов Андрій, 14.Мілько Вадим, 8.Смирний Євгеній, 69.Ільїн Олег, 77.Вільхамссон Арні, 7.Лисенко Володимир

Запасні: 71.Кучеренко Євгеній, 67.Парамонов Вадим, 15.Чорноморець Олександр, 18.Костишин Денис, 19.Сорокін Станіслав, 11.Кожушко Олег, 10.Морозко Євгеній, 17.Бондаренко Олександр, 6.Максименко Максим

Головний тренер – Костишин Руслан

“Десна”: 44.Паст Євген, 4.Тамм Йоонас, 7.Огіря Владислав, 8.Домбровський Андрій, 10.Філіппов Олександр, 11.Калітвінцев Владислав, 20.Тотовицький Андрій, 22.Мостовий Андрій, 25.Гуцуляк Олексій, 32.Імереков Максим, 45.Фаворов Денис (К)

Запасні: 72.Литовка Ігор, 5.Єрмаков Віталій, 12.Картушов Єгор, 13.Хльобас Дмитро, 17.Гітченко Андрій, 26.Конопля Юхим, 27.Старенький Сергій, 28.Будківський Пилип, 77.Кузик Орест

Головний тренер – Рябоконь Олександр

13:25 – команди розминаються на мокрому від дощу полі Оболонь-арени, а поки до вашої уваги статистичне прев’ю до матчу “Колос” – “Десна”:

Історія зустрічей

Всього зіграно 6 матчів: +3=1-2 м’ячі 9-4

На полі Колоса — 3 матчі: +1=0-2 м’ячі 2-2

В УПЛ зіграно 2 матчі: +1=1-0 м’ячі 2-0

На полі Колоса — 1 матч: +1=0-0 м’ячі 2-0

Останній матч на полі Колоса — 24.11.2019. 15-й тур Чемпіонату України-2019/2020.

Колос — Десна — 2:0

Голи: 1:0 — В. Лисенко (29), 2:0 — А. Вільхамссон (71).

Цікаві факти та можливі події

• Безнічийна клубна рекордна серія Колоса в УПЛ з 28 вересня триває 15 матчів: 5 перемог та 10 поразок.
  • Десна може зазнати 10-ї гостьової поразки в УПЛ
  • Чернігівський клуб може 10-й раз в УПЛ зіграти внічию.
  • З 24 листопада гравці Колоса якщо забивають голи у Чемпіонаті, то не менше 2-х за гру.
  • З 15 грудня Десна більше одного голу за матч у Чемпіонаті не пропускає.
  • Олександр Рябоконь біля керма різних клубів УПЛ може стати свідком 50-ї поразки своїх підопічних.
  • Гольовий серіал Олександра Філіппова (Десна) триває в УПЛ 4 матчі — 4 голи.
  • 100-й матч в УПЛ може провести Дмитро Хльобас (Десна).

Андрій Богданов (Колос) поточний Чемпіонат починав саме у складі Десни.

13:45 – наша команда незважаючи на відсутність вболівальників, буде відчувати підтримку фанатів! Прихильники “Колосу” підтримали хлопців великою кількістю плакатів:

13:50 – передматчева розминка завершилася. Команди йдуть у підтрибунку

1 хв – поїхали! матч стартував! “Колос” грає у чорній формі, “Десна” у білій формі!

5 хв – “Десна” провела пару не дуже гострих атак, а наші спокійно відбилися. “Колос” заробив перший кутовий.

6 хв – Арні Вільхамссон пробивав по воротах гостей, проте Паст впевнено забирає м’яч.

8 хв – поле дуже важке через те, що півдня йшов дощ. М’яч приборкати дуже важко. Перед грою злива припинилася.

9 хв – жовта картка Гуцуляку

11 хв – небезпечно! Лисенко пробивав головою після подачі з кутового! Але Паст потягнув!

12 хв – дальній удар Богданова – непогано, поруч зі стійкою

14 хв – відповідь “Десни” – удар Калітвінцева. Яшков спокійно забирає м’яч.

16 хв – дуже активний Лисенко пробиває, проте Володимир не влучає у створ.

18 хв – жовта Імерекову за відмашку.

18 хв – небезпечно! Богданов виконує штрафний метрів з двадцяти двох, м’яч пролетів поруч з хрестовиною!

21 хв – дуже активні наші! Постійні атаки. Заробили третій кутовий. Але Домбровський вибиває подалі від воріт.

23 хв – перший кутовий для “Десни”. Яшков у грі.

30 хв – півгодини зіграно, поки без голів – 0:0

36 хв – Паст “привіз” небезпеку – четвертий кутовий заробляє “Колос”. Вільхамссон пробивав головою, але удар не вийшов влучним.

38 хв – Смирний! Хороший момент у Євгенія, але удар прийшовся саме у Паста.

41 хв – кутовий “Десни”, але фол в атаці у гостей. Кутові на цю хвилину – 4:2

45 хв – все, перерва. Перед свистком на відпочинок Ільїн пробивав головою після навісу Ємеця, але невлучно.

ПЕРЕРВА – 0:0

Після гри “Колос” – “Десна” прес-служба нашого клубу організує пряму трансляцію післяматчевої прес-конференції за участю головних тренерів команд.

46 хв – стартує друга половина! Заміна у “Десни” – Картушов виходить замість Гуцуляка.

50 хв – поки без моментів. Команди дуже уважно грають після відпочинку.

53 хв – кутовий у “Десни”. Петров спокійно вибиває м’яч подалі.

57 хв – четвертий кутовий для “Десни”. Фол в атаці у гостей.

60 хв – темп гри трохи менший, аніж у першій половині. Поки без небезпечних моментів.

64 хв – гол “Десни”. Навіс Тотовицького з лівого флангу – Денис Фаворов дуже високо вистрибує і головою пробиває у наші ворота – 0:1

65 – хв – Смирний небезпечно пробивав, на добиванні грав Лисенко, проте гості відбилися.

68 хв – Пенальті для “Колосу”! Вільхамссона збив Фаворов!

70 хв – після довгих сперечань з футболістами “Десни” арбітр не змінює рішення – 11-метровий. Але голкіпер гостей Паст рукою відбиває м’яч після удару з точки від Віталія Гавриша. Залишається рахунок 0:1.

72 хв – наші провели швидку гостру атаку, але чернігівці відбилися.

74 хв – заміна у “Колосу” – Кожушко вийшов замість Ільїна.

76 хв – небезпека від “Десни”! Після подачі зі штрафного Тамм розстрілював ворота Яшкова, проте не влучив у раму.

78 хв – Лисенкоооооо! Володимир мав забивати! Ємець зробив навіс з лівого флангу, а Лисенко розстрілював ворота Паста, проте не влучив у раму…

79 хв – відповідь “Десни” – удар Домбровського, але вище воріт.

80 хв – заміна у “Десни” – Конопля замість Калітвінцева.

83 хв – потрійна заміна у “Колосу”. Руслан Костишин випускає в атаку Олександра Бондаренка, Дениса Костишина і Євгенія Морозка.

84 хв – забиває вдруге “Десна” – 0:2. Картушов втік від нашого захисту після передачі Фаворова головою, і пробив Антона Яшкова.

90 хв – Богданов заробляє штрафний, Андрій пробиває – вище поперечини.

90+1 хв – арбітр компенсував 4 хвилини.

90+2 хв – Морозко небезпечно атакував – переграв двох захисників та пробив, але Паст надійно забрав м’яч.

Все. Свисток рефері фіксує поразку ковалівців 0:2 у першому післякарантинному матчі. Наші грали здорово, але гості скористалися двома помилками в обороні “Колоса”. Всім вболівальникам дякуємо, що вболівали за “Колос”. Дивіться прес-конференцію тренерів за 5 хвилин.