«Колос» — «Дніпро-1» — 1:1

Ковалівці в чотирнадцятому турі чемпіонату України на своєму полі розписали мирову з «Дніпром-1».

«Колос» — «Дніпро-1» — 1:1 (0:0)

Перша ліга. 14 тур. 20 жовтня. Ковалівка. «Колос». 1020 глядачів

Головний арбітр: Козик Ярослав (Мукачево).

Асистенти арбітра: Войтюк Олександр (Запоріжжя), Матяш Віктор (Донецьк).

Четвертий арбітр: Бондар Володимир (Київ).

Делегат ФФУ: Котенко Євген (Суми).

«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Гавриш Віталій — К, Максименко Максим, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Поздеєв Олександр (Кизилатеш Джемаль, 86), Задоя Євген (Бондаренко Олександр, 73), Морозко Євгеній (Кісіль Руслан, 74), Ільїн Олег (Нехтій Владислав, 77), Лисенко Володимир.

Запасні гравці: Волинець Євгеній, Тєрєхов Артем, Охрончук Владислав, Зозуля Олексій, Зуєвич Сергій, Рябов В’ячеслав, Соломка Юрій, Костишин Денис.

Головний тренер: Костишин Руслан.

«Дніпро-1»: Юрчук Валерій (Кліщук Андрій, 23), Бровченко Юрій (Чеботаєв Сергій, 67), Лопирьонок Максим, Логінов Сергій, Польовий Володимир, Кравченко Сергій — К, Сніжко Олександр (Панасенко Сергій, 82), Когут Ігор (Загальський Ігор, 71), Чичиков Олексій, Назаренко Олександр, Куліш Станіслав.

Запасні гравці: Башлай Дмитро, Мігунов Олександр, Щедрий Артем, Войцеховський Владислав.

Головний тренер: Михайленко Дмитро.

Голи: Кизилатеш (90+3) — Куліш (69).

Попередження: Сахневич (18), Лисенко (45+3) — Кравченко (45+2), Бровченко (60).

Зустріч двох новоспечених грандів Першої національної ліги України сповна виправдала надії всіх, хто скористався нагодою й провів цей суботній день на трибунах ковалівського стадіону «Колос». Перше в історії протистояння «Колоса» і «Дніпра-1» минуло в гостросюжетній боротьбі, що супроводжувалася низкою красивих комбінацій та фантастичних за виконанням ударів.

Перший по-справжньому небезпечний епізод у звітному матчі виник на другій хвилині. Морозко отримав м’яча на вході до штрафного майданчика дніпрян, красивим фінтом прибрав зі свого шляху Бровченка і потужно пробив — м’яч, поцілувавши стійку, вилетів у поле…  А вже за мить лівий хавбек «Колоса» вивів на ударну позицію Лисенка, однак на перешкоді м’ячу став захисник «Дніпра» і своєчасно вибив його за межі поля. Але, як виявилося пізніше, на цьому першотаймові труднощі для гостей лише розпочиналися. Позаяк в середині першого тайму важкого ушкодження зазнав їхній голкіпер Юрчук. Він у боротьбі за м’яч зіткнувся з Сахневичем. І, як наслідок, отримав закритий перелом скулової кістки, поступившись місцем на полі своєму дублерові Кліщуку. Та молодому голкіперові похизуватися своїми талантами в першому таймі не судилося. Адже на заваді ударам ковалівців ставали захисники. До слова, не надто багато роботи в першому таймі було й в голкіпера «Колоса» Яшкова.

Друга половина матчу розпочалася з небезпечної атаки дніпрян. Чичиков, звільнившись від опікуна у чужому штрафному майданчику, з близької відстані розстріляв ворота «Колоса», але Яшков був напоготові. А після цього черговий мегамомент для взяття воріт «Дніпра-1» отримали ковалівці. Кравченко поблизу свого карного майданчика зіграв рукою, рефері без вагань призначив  штрафний. А Лисенко, виконуючи вирок арбітра, фантастичним ударом поцілив  у поперечину. Дивовижно, але вже за декілька хвилин ковалівці змушені були відігруватися. Це Кравченко виконав подачу зі стандарту з правого флангу, м’яч відскочив до набігаючого Куліша, а той без вагань відправив «смугастого» до сітки воріт — 0:1. Однак, пропустивши, ковалівці не занепали духом. Вони продовжили шукати шлях до воріт «Дніпра-1». І знайшли його! На останній доданій хвилині зустрічі Поздеєв навісив з кутового в центр воротарського, захисник спішливо вибив м’яча у поле, але першим на підбиранні опинився Кизилатеш, який лівою ногою метрів з двадцяти п’яти спрямував м’яча точнісінько під поперечину воріт Кліщука — 1:1.

Завдяки цій нічиїй, ковалівці зберегли за собою місце лідируючій групі Першої ліги. Тепер «Колос» посідає третю сходинку, як і раніше, відстаючи від «Дніпра-1» на чотири очки. Але, на відміну від дніпрян, ковалівці досі не пізнали гіркоти поразки в національному чемпіонаті. А цей факт не може не радувати!