«Десна» та «Колос» розділили очки у Чернігові – нічия 2:2

«Колос» у матчі 24-го туру УПЛ зіграв у Чернігові з «Десною» внічию 2:2, і продовжує гонитву за перепусткою до єврокубків!

«Десна» на правах господаря з перших хвилин захопила ініціативу, раз за разом намагаючись пробивати по воротах Кучерука з різних дистанцій. Але наш голкіпер був надійним і зробив сейви після пострілів Безбородька та Гуцуляка.

Потроху ковалівці грамотним пресингом відтиснили суперників подалі від наших воріт, і почали диктувати свої умови. Найактивнішим був Денис Костишин, на якому постійно фолили. І на 30-й хвилині після чергового стандарту наші відкрили рахунок. Богданов виконав навіс зі штрафного, а першим на м’ячі був Петров. Кирило головою вколотив м’яч у сітку – 0:1!

Згодом міг відзначитися Антюх, але його удар у стрибку заблокував Імереков. А наприкінці першої половини гарматним пострілом метрів з двадцяти відмітився Костишин-молодший, м’яч пролетів поруч зі стійкою Паста.

Другий тайм стартував із голу нашої команди. Денис Антюх протягнув м’яч лівим флангом і віддав пас на Чурко. В’ячеслав класно пробив у дальній нижній кут і подвоїв перевагу ковалівців – 0:2!

За кілька хвилин наші могли забити і третій м’яч. Пройшла контратака чотири в три, Чурко перемудрив, а удар Богданова прийшовся у стійку воріт!

І одразу ж пройшла «обратка». Богданов на 59-й хвилині порушив правила перед нашим карним майданчиком, а Калітвінцев зі штрафного поцілив у дев’ятку – 1:2 (хоча, Кучерук дотягнувся до м’яча).

Наш тренерський штаб відреагував заміною – замість Дениса Костишина вийшов Євгеній Смирний, який дуже активно увійшов у гру. За хвилину «вісімка» ковалівців пробивав впритул, але Паст врятував.

А ось на 66-й хвилині у «Десни» сталося вилучення. Огіря за фол проти Богданова отримав другу жовту картку і залишив поле. Наші на куражі провели ще кілька атак – після прострілу Смирного з правого флангу Сухоцький ледь не зрізав м’яч у власні ворота.

Але те, що не вдалося Сухоцькому, на жаль вдалося Кравченку. На 83-й хвилині після атаки чернігівців верхом наш захисник у боротьбі з Картушовим невдало переправив м’яч у ворота Кучерука – 2:2 (арбітр записав гол на Єгора Картушова, хоча на повторі видно, що м’яч у сітку влетів від ноги Кравченка).

«Колос» набирає 38 очок та продовжує боротьбу за єврокубки – 5 травня у 25-му турі наші зіграють на виїзді проти «Олександрії».