«Колос» — «Волинь» — 1:1

Захоплюючий поєдинок другої та третьої команд Першої ліги цьогорічного зразка переможця не виявив.

«Колос» Ковалівка — «Волинь» Луцьк — 1:1 (0:1)
Перша ліга. 12 тур. 6 жовтня. Ковалівка. «Колос». 800 глядачів.
Головний арбітр: Козиряцький Максим (Запоріжжя).
Асистенти арбітра: Оганесян Дмитро (Луганськ), Єремеєв Андрій (Миколаїв).
Четвертий арбітр: Бич Ігор (Київ).
Делегат ФФУ: Олександренко Володимир (Вінниця).
«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Гавриш Віталій-К, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Задоя Євген (Поздеєв Олександр, 46), Кизилатеш Джемаль (Ільїн Олег, 46), Морозко Євгеній (Кісіль Руслан, 69), Нехтій Владислав (Костишин Денис, 72), Бондаренко Олександр (Лисенко Володимир, 52).
Запасні: Волинець Євгеній, Зозуля Олексій, Тєрєхов Артем, Антюх Денис, Рябов В’ячеслав, Зуєвич Сергій, Дорошенко Арсентій.
Головний тренер: Костишин Руслан.
«Волинь»: Неділько Віталій, Сімінін Сергій-К, Болденков Валерій, Горопевшек Міха, Цюпа Іван, Курко Василь, Неплях Євген, Яковлев Андрій (Зінкевич Олексій, 90+1), Кожанов Денис (Кравченко Владислав, 76), Карпенко Ігор (Бартуловіч Младен, 67), Козьбан Дмитро (Петько Сергій, 84).
Запасні: Когут Богдан, Герасимюк Олег, Сухомлинов Рудольф.
Головний тренер: Тлумак Андрій.
Голи: Чорноморець Олександр (50) — Яковлев Андрій (41, пен).
Попередження: Яковлев Андрій (45+1), Цюпа Іван (54), Болденков Валерій (66), Курко Василь (74) — всі «Волинь».

«Колос» та «Волинь» зібрали на трибунах ковалівського стадіону майже тисячну глядацьку аудиторію. До перерви симпатики обох команд стали свідками яскравої динамічної гри двох рівних за силами конкурентів. Однак гостріше в перші двадцять хвилин матчу діяли «хрестоносці» — завдяки високому пресингу на чужій половині поля. Тож, саме вони й створили перший небезпечний момент у поєдинку. Кожанов повітрям доставив м’яча до Козьбана, який відкрився у штрафному майданчику ковалівців, але нападника «Волині» буквально на лінії воріт обікрав Сахневич і вибив м’яча за межі поля. Впоравшись з чималим тиском суперника, ковалівці ближче до свистка на перерву отримали чудову можливість відкрити рахунок: Задоя розважливо прострілив на Нехтія, який відкрився на правому фланзі наступу, і той, різко спуртувавши від захисників, вискочив на побачення з голкіпером «Волині» Недільком. Проте, перехитрити досвідченого стража воріт Нехтію не вдалося. Парадокс, але практично одразу ковалівці отримали м’яча у свої ворота. Задоя у власному штрафному майданчику звалив з ніг Яковлева, і сам постраждалий блискуче реалізував пенальті — 0:1.
Друга половина зустрічі, натомість, минула за повного домінування ковалівської команди. На п’ятдесятій хвилині дивовижний за красою гол провів Чорноморець. Він, перебуваючи під опікою трьох захисників «Волині», точним ударом лівою ногою увігнав м’яча в дальню дев’ятку воріт суперника. Асистував п’ятнадцятому номерові ковалівців «хрестоносець» Болденков, який невдало відкинув «смугастого» на ковалівця. А згодом нагадав про себе п’ятий номер «Колоса» Поздеєв. Але його далекобійний удар не без проблем відбив воротар. Також по-господарськи дбав про свої володіння й ковалівець Яшков. Він, зокрема, парирував прицільний удар Кожанова в дальній кут, зберігши свої ворота в другому таймі звітного матчу «сухими».
Тож, 1:1 — бойова нічия у протистоянні фаворитів першості.