«Колос» 1:0 «Маріуполь»: текстова онлайн-трансляція матчу

Шановні друзі, готуємося вболівати за ковалівців!

09:00 – Сьогодні о 19:30 на полі Національного спорткомплексу «Олімпійський» стартує фінальний матч плей-офф за перепустку до Ліги Європи між нашим «Колосом» та «Маріуполем»!

А поки дивимося статистику, фактаж та можливі події:

Арбітр: Євген Арановський (Київ) провів 115 матчів в УПЛ.

Історія зустрічей

Всього зіграно 5 матчів: +1=0-4 м’ячі 4-9

На полі “Колоса” — 3 матчі: +1=0-2 м’ячі 3-4

В УПЛ зіграно 2 матчі: +1=0-1 м’ячі 2-3

На полі “Колоса” — 1 матч: +1=0-0 м’ячі 2-1

Останній матч на полі “Колоса” — 30.07.2019. 1-й тур Чемпіонату України-2019/2020

“Колос” — “Маріуполь” — 2:1

Голи: 0:1 — Р. Фомін (15), 1:1 — Є. Смирний (41), 2:1 — В. Гавриш (67).

Азовці забивають голи у всіх особистих зустрічах з ковалівцями.

“Колос” дебютував в УПЛ саме у грі з “Маріуполем” (30.07.2019 р. — 2:1).

Серед діючих гравців найкращий бомбардир попередніх зустрічей — Руслан Фомін (“Маріуполь”, 2 м’ячі).

09:15 – Цікаві факти та можливі події:

– “Колос” утримує клубну рекордну безнічийну серію в УПЛ, яка з 28 вересня 2019 року триває 25 ігор: 8 перемог і 17 поразок.

– Безпрограшна гостьова серія “Маріуполя” продовжується в Чемпіонаті 4 гри: три перемоги та нічия і до повторення клубного рекорду залишився один матч.

– Переможна домашня гра “Колоса” триває в УПЛ 2 матчі і ковалівці можуть повторити клубний рекорд.

– “Маріуполь” може здобути 60-ту гостьову перемогу в УПЛ.

– Азовці можуть пропустити 850-й матч в Чемпіонатах (ще 3 м’ячі).

– Гольовий серіал “Маріуполя” триває в УПЛ 8 ігор — 15 м’ячів.

– Олександр Бабич біля керма різних клубів може в Чемпіонатах відсвяткувати 150-й гол своїх підопічних, в т.ч. 100-й — на чолі “Маріуполя” (ще 3 м’ячі).

– З 24 листопада 2019 року гравці “Колосу” на своєму полі якщо забивають голи в УПЛ, то не менше двох м’ячів за гру.

***

10:00 – На передматчевій нараді офіційних осіб фінального матчу вирішено, що ковалівці будуть грати у білій формі (воротар у чорній), а маріупольці зіграють у помаранчевій формі (воротар – у сірій).

18:00 – півтори години до початку битви за Європу!

Команди прибувають на “Олімпійський”!

18:20 – за десять хвилин відкриються гейти НСК “Олімпійського”, і на трибуни почнуть заходити вболівальники!

18:25 – у наших хлопців перед грою гарний настрій:

18:30 – Є склади команд!

Колос: Стартовий склад – 25.Євгеній Волинець, 24.Олексій Зозуля, 13.Віталій Гавриш (К), 6.Максим Максименко, 29.Владислав Ємець, 99.Євген Задоя, 48.Павло Оріховський, 8. Євгеній Смирний, 10.Євгеній Морозко, 9. Денис Антюх, 17. Олександр Бондаренко

Запас – 1.Антон Яшков, 5. Кирило Петров, 80.Євген Єфремов, 15. Олександр Чорноморець, 14.Вадим Мілько, 18.Денис Костишин, 77. Арні Вільхамссон, 11.Олег Кожушко, 7. Володимир Лисенко

Головний тренер – Руслан Костишин

Маріуполь: Стартовий склад – 1.Євген Гальчук, 8.Павло Полегенько, 4..Сергій Чоботенко, 13.Сергій Яворський (К), 19.Ігор Тищенко, 73.Данило Ігнатенко, 25. Валерій Федорчук, 11.В’ячеслав Чурко, 75.Віктор
Корнієнко, 9.Дмитро Мишньов, 86.Руслан Фомін

Запас – 33.Артем Поспєлов, 7.Дмитро Топалов, 77. Андрій Кулаков, 44.Данило Сагуткін, 20.Олексій Кащук,
71.Максим Чех, 22.Ілля Путря, 97.Артем Дудік, 34.Микита Петерман

Головний тренер – Олександр Бабич

18:50 – до початку матчу – сорок хвилин!

19:25 – три хвилини до початку гри!!! Команди вже виходять на поле НСК “Олімпійського”!

***

1 хв. – Поїхали! “Колос” ввів м’яч у гру!

2 хв. – Корнієнко заробив перший кутовий для “Маріуполя”. Наші винесли м’яч подалі.

4 хв. – Перший момент у “Колоса” – Смирний прорвався по центру і пробив, Федорчук заблокував удар Євгенія.

5 хв. – Дальній постріл Ігнатенко, повз ворота.

10 хв. – Жовту картку отримав Євген Задоя.

14 хв. – Морозко і Чоботенко зіткнулися головами у центрі поля у боротьбі за верховий м’яч. Пауза у матчі.

16 хв. – Небезпечно! Морозко прострілював з лівого флангу на Антюха, проте захисник вибив м’яч з-під ноги Дениса.

18 хв. – Навіс Смирного – Морозко відгукнувся, але не встиг до м’яча.

19 хв. – Смирний пробивав по центру – Гальчук зреагував.

21 хв. – Жовту картку отримав наш головний тренер Руслан Костишин за розмови з боковим арбітром.

22 хв. – Простріл Антюха з правого флангу – Яворський вибив м’яч в аут.

24 хв. – Класний удар з розвороту від Морозка – не влучив у ворота наш гравець.

26 хв. – Дальній удар завдає Мишньов – Волинець спокійно забрав м’яч.

31 хв. – Команди грають дуже обережно у захисті.  Дуже велика ціна помилки у такій грі.

36 хв. – Задоя виконав подачу з кутового – захисник “Маріуполя” виніс м’яч, атака ковалівців продовжилася падінням Бондаренка біля воріт Гальчука – Арановський показав, що це не пенальті. Статистика корнерів – 2:2.

42 хв. – Два моменти у Євгенія Морозка! Спочатку пробивав метрів с десяти, але не влучив у ствір; а потім був удар метрів з двадцяти – вище поперечини.

45 хв. – Головний арбітр компенсував дві хвилини до першого тайму.

45+2 хв. – Антюх виконував парашут – Гальчук забрав м’яч, і рефері дав свисток – Перерва – 0:0.

***

46 хв. – Другий тайм стартував!

47 хв. – Ігор Тищенко зкосив Смирного і зірвав атаку Колоса – жовта картка для гравця “Маріуполя”.

48 хв. – Штрафний для “Колоса” – Задоя робить навіс, Гальчук кулаками виносить м’яч подалі від воріт.

51 хв. – Момент у Бондаренко! Олександр пробивав головою після подачі з правого флангу – Гальчук витягнув м’яч з дев’яткі воріт!!!

55 хв. – Пошкодження у Віталія Гавриша. Наш капітан на газоні, до нього поспішають наші лікарі.

57 хв. – На жаль травма у капітана “Колоса”. Гавриш йде з поля шкутильгаючи. Замість нього вийшов Кирило Петров. Капітанську пов’язку одягнув Євгеній Волинець.

62 хв. – Дуже обережно грають обидві команди.

65 хв. – Смирний розігнав атаку по центру, Морозко пробив – Гальчук забрав м’яч.

69 хв. – Чоботенко порушив проти Морозка і отримав жовту картку. Штрафний для “Колоса”.

70 хв. – Морозко!!! Удар Євгенія прийшовся у хрестовину воріт азовців!

73 хв. – Оріховський заробив кутовий – гості вибили м’яч подалі.

74 хв. – Заміна у “Маріуполя” – замість Чурко вийшов Топалов.

74 хв. – Бондаренко! Пробивав Олександр з вигідної позиції, але влучив у захисника!

75 хв. – Заміни у “Колоса”: Замість Оріховського вийшов Вадим Мілько, а замість Бондаренка – Володимир Лисенко.

78 хв. – Смирний заробив небезпечний штрафний для “Колоса”. Лисенко пробиває у стінку.

83 хв. – Жовта картка Ігнатенку.

85 хв. – Кутовий для “Колоса” – пожежа у карному майданчику гостей! Але до удару по воротах справа не дійшла.

86 хв. – Заміни у “Маріуполя” – замість вийшов Ігнатенка вийшов Максим Чех. Замість Яворського вийшов Данило Сагуткін.

89 хв. – Волинець рятує! Небезпечно було біля наших воріт. Топалов пробивав з убійної позиції, проте наш голкіпер потягнув удар!

90 хв. – Арбітр додав до основного часу 3 хвилини.

90+3 хв. – Все! Основний час завершився внічию 0:0 і тепер буде додатковий час – два тайми по 15 хвилин!

***

91 хв. – Починається перший екстра-тайм! Поїхали!

95 хв. – ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Денис Антюх пробив головою після навісу Лисенка і м’яч опустився за спину голкіперу “Маріуполя”! 1:0!

99 хв. – Заміни у “Маріуполя” – замість Фоміна вийшов Андрій Кулаков, замість Федорчука грає Олексій Кащук.

100 хв. – Заміна у “Колоса” – замість Євгена Задої виходить Денис Костишин.

101 хв. – Корнієнко пробиває небезпечно метрів з двадцяти двох – Волинець в порядку!

101 хв. – Жовта картка Чеху.

103 хв. – Лисенко з гарної позиції (метрів дванадцять) пробив вище воріт!

105 хв. – Перерва! Чекаємо на другий екстра-тайм.

106 хв. – Стартувала друга додаткова п’ятнадцятихвилинка.

108 хв. – Небезпечно атакував Денис Костишин, але пробив над поперечиною.

111 хв. – Штрафний для “Колоса” з правого флангу. Костишин подає – м’яч винесли захисники.

112 хв. – Смирний пробив – Тищенко заблокував м’яч, кутовий розіграли хлопці Руслана Костишина. “Маріуполь” відбився.

116 хв. – Костишин прорвався правим флангом і заробив штрафний удар біля кутового прапорця.

117 хв. – Костишин навіс зі штрафного – Чоботенко виность м’яч від воріт.

119 хв. – Кутовий для “Маріуполя” – арбітр фіксує офсайд.

ВСЕ!!!! ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!!!! “КОЛОС” У ДРУГОМУ КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ РАУНДІ ЛІГИ ЄВРОПИ!!! ВІТАЄМО ВСІХ НАШИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ!!!!