«Колос» — «Оболонь Бровар» — 3:2

Ковалівці, обігравши у заключному матчі першолігового сезону столичних «пивоварів», отримали звання віце-чемпіонів України у Першій лізі та здобули путівку у плей-офф Української Прем’єр-Ліги.

«Колос» (Ковалівка) — «Оболонь Бровар» (Київ) — 3:2 (1:1)

25 травня. 30-й тур. Ковалівка. «Колос». 1300 глядачів.

Арбітр: Гамаль (Чернівці).

«Колос»: Яшков, Сахневич, Гавриш, Максименко, Чорноморець, Задоя, Рябов (Мілько, 46), Кизилатеш (Нехтій, 68), Ільїн (Д. Костишин, 90), Банасевич (Морозко, 58), Лисенко (Бондаренко, 80).

Запасні: Сітало, Зозуля, Мігунов, Тєрєхов, Охрончук, Дорошенко, Антюх.

Головний тренер: Руслан Костишин.

«Оболонь Бровар»: Литвиненко (Федорівський, 29), Безуглий, Гуськов, Єфремов, Ковбаса, Корнєв (Шишка, 46), Кузін (Мединський, 46), Покотилюк, Семенко, Слободян (Гуті, 53), Шевченко.

Запасні: Тюрін, Гурмак, Деребчинський, К. Коваленко, Островський, Степаненко, Ульянченко. Головний тренер: Сергій Ковалець.

Голи: Гавриш (45+4, 77), Ільїн (51) — Ковбаса (26), Безуглий (67).

Попередження: Задоя (64), Гавриш (66) — Корнєв (5), Гуськов (49), Семенко (55), Ковбаса (71).

…Першими повели в рахунку «пивовари». Безуглий виконав простріл з правого флангу, першим на м’ячі у штрафному майданчику опинився Ковбаса і з другої спроби увігнав м’яча в сітку — 0:1. Настільки логічним був це гол? Сказати важко. Але ще до перерви ковалівці відігралися і показали суперникові, хто господар на полі. Це капітан «Колоса» Гавриш вколотив м’яча до сітки воріт після поданого Задоєю кутового — 1:1.

По перерві ковалівці заграли ще активніше. Дуже скоро ця активність принесла свої плоди. Ільїн виконав простріл з правого краю, але м’яч пішов у ворота — Федорівський виявився безсилим. «Колос» повів у рахунку! Правда, ненадовго… Уже через шістнадцять хвилин «пивовари» відігралися — відзначився Безуглий. Але перевага «Оболоні Бровар» цього разу виявилася нетривалою. На сімдесят сьомій хвилині ковалівці зусиллями Гавриша провели гол у відповідь і вирвали у «пивоварів» надважливу перемогу!

3:2 — «Колос» зі «срібними» медалями кваліфікувався у плей-офф УПЛ!