«Колос» 2:1 «Олександрія»: Нарешті довгоочікувана перемога!

У матчі 28-го туру наш «Колос» приймав «Олександрію» і здобув таку бажану, таку довгоочікувану перемогу з рахунком 2:1!

Додатковим моментом був факт неприємної серії поразок перед очною битвою у обох команд – у ковалівців вона налічувала 7 матчів, а у наших гостей було три поєдинки без набраних очок. І якщо керівництво «Колосу» повністю довіряє Руслану Костишину, то навколо головного тренера «Олександрії» Володимира Шарана після останніх невдач почали поширюватися чутки про можливу відставку.

Тож, гра на «Оболонь-Арені», куди «Колос» повернувся через місяць після останнього матчу проти «Десни», розпочалася із дуже сміливих та активних дій ковалівців. Господарі атакували і лівим, і правим флангами, а автором першого гольового пасу став Морозко. Євгеній вийшов на заміну на 7-й хвилині замість Олега Ільїна, який отримав пошкодження. І за дванадцять хвилин Морозко виконав блискучий пас з глибини поля на Лисенка – Володимир майстерно перекинув голкіпера гостей Паньківа – 1:0!

«Колос» не зупинявся і за вісім хвилин Лисенко подвоїв перевагу наших хлопців! Євгеній Смирний прорвався правим флангом і зробив простріл. Лисенко грамотно зіграв на підбиранні і оформив дубль. Щоправда, у цьому епізоді Володі допоміг рикошет від захисника, проте радощів від цього у наших не поменшало. Головне, що команда забила вдруге.

По перерві «Олександрія» вийшла зарядженою (судячи з усього після наганяю від Шарана у роздягальні) і вже за дві хвилині скоротила відставання – Кирило Ковалець взяв ініціативу на себе, прорвався по центру і невідпорно пробив – 1:2.

Буквально за хвилину наші повинні були повернути боржок, але як же поскупився Лисенко. Вдвох з Арні Вільхамссоном вони вибігли на одного воротаря гостей, проте Володимир замість пасу партнеру на гол, пробив прямо у Паньківа.

Відзначимо, що сьогодні у Києві була неймовірна спека – температура сягала +34 градусів, тож темп гри у другому таймі помітно впав, а рефері відправив команди на водопій.

На 66-й хвилині наші могли знову зробити перевагу +2: Богданов зробив навіс у карний майданчик гостей, де Парамонов пробивав головою – м’яч пролетів у сантиметрах від стійки воріт! Дуже активно увійшов у гру на 72-ій хвилині Олег Кожушко, який тероризував захист олександрійців – одного разу його прицільний удар у дев’ятку міг перетворитися у гол, але на жаль м’яч просвистів над хрестовиною.

Ближче до кінця матчу «Олександрія» пішла на штурм, бажаючи врятувати гру, проте наш захист та Євгеній Волинець діяли бездоганно.

У підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу «Колоса» з рахунком 2:1 – таку довгоочікувану перемогу, після семи поспіль поразок! Вітаємо нашу команду та всіх наших вболівальників!