“Колос” 2:1 “Олександрія”. Текстова трансляція матчу

Шановні вболівальники, вашій увазі текстова трансляція матчу “Колос” – “Олександрія”.

Початок о 16:00.

На стадіоні “Оболонь Арена” справжня спека! Табло показує божевільні для футболістів +38. Працівники арени завершують останні приготування до матчу, виконуючи полив газону.

АРБІТРИ:

Головний арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Асистенти арбітра: Дмитро Козорезов (Одеса), Максим Чос (Київ)

Четвертий арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська обл.)

Делегат УАФ: Михайло Прозоровський (Вінниця)

16:45. Команди залишили футбольне поле і пішли готуватись до матчу.

1 хв. – Гра стартувала. Наші грають у білій формі. Гості у жовтій формі.

2 хв. – Непоганий удар від Вільхамссона із середньої дистанції, але повз ворота

3 хв. – Невеличке пошкодження у Ільїна. Але з Олегом все гаразд і він повертається на поле.

5 хв. – Хороший момент у “Колоса” – гостра передача на Вільхамссона завершилася підступним ударом ісландця, але не у площину воріт.

7 хв. – Все ж таки у Ільіна травма. Заміна. Його міняє Євгеній Морозко

9 хв. – Перша гостра атака “Олександрії” – Ковалець стріляє з метрів двадцяти п’яти – вище воріт.

11 хв. – Закидання на Сітало, але у форварда гостей офсайд.

12 хв. – Небезпечна контратака “Колоса” – Морозко – Смирний – Лисенко: Володимир пробиває у захисника.

14 хв. – Арні пробиває головою після навісу з правого флангу – Паньків на місці.

15 хв. – Поруч з нами на трибуні вболівають за своїх травмовані гравці “Колосу” – Павло Оріховський та Антон Яшков.

17 хв. – Кутовий у “Колоса”: Богданов подає, Гавриш сходу пробиває – м’яч пролітає поруч зі стійкою!

18 хв. – Морозко заробляє ще один кутовий для “Колоса”.

19 хв. – Гаврииииш!!! Момент у капітана “Колоса”! Після подачі з кутового Віталій міг розстрілювати ворота, але забарився з ударом!

20 хв. – ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!! Володимир Лисенко виконав соло після пасу з глибини від Морозка, та забив красивий м’яч, перекинувши Паньківа! 1:0 “Колос” вийшов вперед!

22 хв. – Ще один момент у “Колоса”! Вільхамссон пробивав впритул, але Паньків потягнув… А могло бути 2:0…

25 хв. – 34 градуси – спека! І арбітр дає хвилинну паузу, щоб футболісти попили водички.

28 хв. – ГОООООООЛЛЛЛЛ! 2:0!!! Смирний прорвався правим флангом та зробив простріл. Лисенко вдало зіграв на підбиранні і оформив дубль! Володимиру у цьому епізоді допоміг рикошет, але це не так важливо – головне “Колос” робить перевагу +2!

29 хв. – Заміна у “Олександрії”: замість Дениса Мірошниченка виходить Роман Вантух.

31 хв. – Гості перехопили ініціативу, намагаючись створити щось у воріт Волинця. Але наш захист грає надійно.

35 хв. – кутовий для “Олександрії”, наші вибивають м’яч подалі.

40 хв. – Ковалець пробиває небезпечно – Волинець тягне!!

42 хв. – Ще один кутовий гостей. Наш захист надійний.

44 хв. – Кінцівка тайму за хлопцями Володимира Шарана які доволі довгий час проводять на половині поля “Колоса”.

45 хв. – Арбітр компенсував до першої половини три хвилини.

45+2 хв. – Мілько неакуратно зіграв проти Євгена Банади – штрафний у гостей метрів з двадцяти двох.

45+3 хв. – Ковалець пробиває у стінку, на добиванні Задерака – вище воріт!

ПЕРЕРВА. “Колос” попереду 2:0! Відпочиваємо.

46 хв. – Стартував другий тайм. Заміна у “Колоса” – замість Гавриша вийшов Парамонов.

47 хв. – Гол забиває “Олександрія”, скорочуючи рахунок – 1:2. Автор голу найактивніший у гостей – Кирило Ковалець, який взяв ініціативу на себе, прорвався по центру та влучно пробив.

49 хв. – МОМЕНТ!!! Ну як же поскупився Лисенко!!! Вдвох з Арні вибігли на одного воротаря гостей, проте Володимир замість пасу партнеру на гол, пробив прямо у Паньківа…. Як прикро…

53 хв. – “Колос” заробив штрафний, Богданов навісив – захисник вибив на кутовий. Наші розіграли, проте невдало.

57 хв. – Смирний втік у контратаку, проте був наодинці перед захисником і пробив – м’яч полетів вище воріт.

59 хв. – Заміни в обох командах: у “Олександрії” Грицук виходить замість Довгого. У “Колоса” Максименка міняє Євген Задоя.

64 хв. – Дуже спекотно сьогодні у Києві – темп гри помітно впав.

66 хв. – МОМЕНТ! Богданов зробив навіс у карний майданчик гостей, де Парамонов пробивав головою – м’яч пролетів у сантиметрах від стійки воріт!!

69 хв. – Заміни у “Олександрії”: замість Пашаєва виходить Міщенко, замість Бухала – Шендрик.

70 хв. – арбітр відправляє команди на водопій.

72 хв. – Заміни у “Колоса”: замість Євгенія Морозка виходить Денис Костишин, а Олег Кожушко міняє Арні Вільхамссона.

74 хв. – Гості заробили штрафний – навіс у майданчик Волинця, але арбітр фіксує офсайд.

77 хв. – Хороший момент у Кожушко – Олег отримав м’яч і пробив прицільно у дев’ятку – м’яч просвистів над хрестовиною!

80 хв. – Перший гірчичник у матчі – Максим Третьяков отримує жовту карту за удар по м’ячу після свистка.

83 хв. – Ковалець впав у карному майданчику “Колосу”, намагаючись заробити пенальті, але арбітр показав Кирилу жовту картку за симуляцію.

85 хв. – Хороша атака “Колоса” – Кожушко двічі стріляв, проте двічі його удари блокували захисники.

87 хв. – Штрафний для “Колосу” – Богданов навішує, але захист гостей впорався

88 хв. – Жовта картка Андрію Богданову.

90 хв. – падіння Міщенка біля одинадцятиметрової позначки, гості вимагають пенальті, проте арбітр показує на кутовий.

90+2 хв. – Непогана контратака “Колосу” – Паньків зіграв надійно.

90+4 хв. – Арбітр додав чотири хвилини – “Олександрія” намагається врятувати гру, наші тримають оборону.

ВСЕ! ЛУНАЄ ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! 2:1! НАРЕШТІ ПЕРЕМОГА ПІСЛЯ СЕМИ ПОРАЗОК ПОСПІЛЬ, ВІТАЄМО НАШИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ!