«Колос» – «Олімпік» 1:2. Перший післякарантинний спаринг

23 травня «Колос» провів перший контрольний матч після виходу з карантину. Нашим суперником був донецький «Олімпік». Тренери домовилися зіграти чотири тайми по 30 хвилин і задіяти всіх гравців, які є наразі у розпорядженні.

Київська область, с.Мала Солтанівка, 23.05.2020; 16:30

Контрольний матч. “Колос” (Ковалівка) – “Олімпік” (Донецьк) 1:2 (4 тайми по 30 хвилин)

Голи: Максименко (105) – Тейшейра (73), Лебеденко (85)

“Колос”: 1 та 2 тайми – Волинець – Єфремов, Петров, Гавриш (к), Ємець, Мілько, Богданов, Смирний, Ільїн, Вільхамссон, Лисенко; 3 та 4 тайми – Яшков (Кучеренко, 91) – Зозуля, Парамонов, Чорноморець, Мораренко, Максименко (к), Сорокін (Сенько, 105), Костишин (Шамич, 105), Волков (Антюх, 91), Морозко (Мамаду, 91), Бондаренко (к) (Коваль, 105).

Головний тренер – Руслан Костишин

“Олімпік”: 1 та 2 тайми – Кринський – Гришко, гравець на оглядинах, Снурніцин, Ксьонз, Вербний, Пасич, Політило, Балашов, Романовський, Шахаб; 3 та 4 тайми – Альїмі – Зотько, Литвин, Лебеденко, Кравченко, Цимбалюк, Завійський, Чогадзе (гравець на оглядинах, 105), Кравчук, Тейшейра, Баланюк

В.о. Головного тренера – Ігор Климовський

Початок гри був рівним, а перший хороший момент у наших виник на 15-й хвилині. Євген Смирний бив з розвороту, але м’яч пролетів біля стійки.

За 7 хвилин Андрій Богданов небезпечно пробивав зі штрафного після фолу, який заробив Володимир Лисенко, але невлучно.

«Олімпік» відповив стандартом, після якого небезпечно атакував Шахаб – його удар накрили.
На 30-й хвилині «Колос» повинен був відкривати рахунок – після прориву Смирного лівим флангом і прострілу розстрілював ворота Олег Ільїн, але його удар прийшовся у захисника.

На першу перерву команди пішли за нульовою нічиєю.

На початку другого тайму класний шанс мав Лисенко, Володимир пробивав після пасу Ільїна, але голкіпер донецької команди Володимир Кринський потягнув цей удар.

У «Олімпіка» теж була небезпечна атака – Сергій Політило пробивав сходу після пасу Шахаба – вище воріт.

У середині тайму Смирний знову був у центрі уваги, проте і тут вдало зіграв голкіпер донеччан. Перед цим був фол на Мілько, але арбітр не зупинив гру, щоб наша атака продовжилася. Слава Богу обійшлося без пошкодження у Вадима.

А ось наприкінці тайму нашій команді пощастило – “олімпіки” розіграли кутовий і м’яч здавалося влітає у ворота, однак – поперечина! М’яч вилетів від каркасу у поле!

Запам’ятався ще момент у Вільхамссона – вище воріт! Після цього був у нас кутовий – пробивав головою Кирило Петров, воротар був на місці.

Тож, не зважаючи на моменти, і друга тридцятихвилинка завершилася без голів – 0:0.

Після перерви стартував третій тайм, а Руслан Костишин поміняв увесь склад, як в принципі і керманич «Олімпіка» Ігор Климовський. Головна подія – повернення на поле після важкої травми Дениса Костишина. Всього Денис був поза футболом півроку. Також відчув смак гри і Олексій Зозуля, який пропустив більше трьох місяців.

Гра проходила на зустрічних курсах, а наші пропустили у середині третього тайму – Тейшейра після підбирання класно пробив у дальній кут воріт Антона Яшкова, і відкрив рахунок.
Ближче до третьої перерви суперники подвоїли перевагу – шальний дальній удар Лебеденка досяг цілі, і це вже 0:2.

Наші повинні були скорочувати розрив, коли відмінні моменти мали в одній атаці Бондаренко та молодий Мораренко, проте захист донеччан відбився.

Згодом на поле з’явився і новачок «Колосу», сенегальський півзахисник Мамаду Данфа, який запам’ятався нестандартними діями в атаці. А місце у воротах було довірено ще одному новачку – захищати раму вийшов 20-річний Євгеній Кучеренко.
Пізніше з’явилися і інші вихованці Андрія Костенка з молодіжної команди «Колос U-21» – Шамич, Сенько та Коваль.

У середині останнього тайму хороший шанс забити був у Дениса Костишина, який спіймав м’яч зльоту, але воротар потягнув.

І все ж таки наші розпечатали ворота суперників – спочатку Антюх перекидував голкіпера «Олімпіка», але той дістав м’яч; а ось за півхвилини після передачі Мораренко красивий гол провів Максим Максименко, який на той час грав з капітанською пов’язкою.

На останній хвилині молодий Стас Коваль забив рукою, і отримав від арбітра гірчичник.

У підсумку – 1:2, «Колос» поступився, проте Руслан Костишин після гри був у доброму гуморі – все тільки починається! Головне, що футбол повернувся і далі буде веселіше!