«Колос» переміг «Вождовац» 2:0 у контрольному поєдинку в Туреччині

«Колос» переміг  «Вождовац» 2:0 у контрольному поєдинку в Туреччині

У неділю 24 січня «Колос» провів свій третій контрольний матч на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Наші хлопці зустрічалися з сербським клубом «Вождовац» і перемогли з рахунком 2:0.

Через пошкодження зустріч пропустили Лисенко, Смирний та Морозко, а сама гра пройшла під акомпанемент дощу.

У першій половині перевага ковалівців не викликала сумнівів, а найактивнішим був наш новачок Дмитро Хльобас. Проте до перерви забити команді Руслана Костишина не вдалося.

А у другому таймі героєм став молодий атакувальний півзахисник Станіслав Сорокін, який відзначився дублем. Спочатку Стас відкрив рахунок красивим ударом зі штрафного, а наприкінці матчу «Колос» заробив пенальті. Сорокін попросив більш досвідчених партнерів виконати «точку» і не підкачав, пробивши в самісінький кут воріт.

2:0 – «Колос» продовжив переможну серію на зборах в Туреччині, а 29 січня зіграє у товариському матчі проти «Динамо» (Тбілісі). По супернику, з яким наші зіграють 28-го січня, тренерський штаб визначиться найближчим часом.

24.01.2021. Контрольний матч. Туреччина

«Колос» (Ковалівка) – «Вождовац» (Сербія) 2:0 (0:0)

Голи: Сорокін (54, 89-пен.)

Склад «Колосу» у 1 таймі: Волинець, Кравченко, Гавриш (к), Новак, Чорноморець, Нгамба, Оріховський, Костишин, Антюх, Хльобас, Селезньов

Склад «Колосу» у 2 таймі: Кучеренко, ГНП (Мораренко, 68), Задоя, Петров, Зозуля, Мілько (к), Богданов, Сорокін, Данфа, Ільїн, Ісаєнко (Коваль, 68)