«Колос» поступається на «Оболонь-Арені» луганській «Зорі» 0:2

У 30-му турі наш «Колос» поступився на «Оболонь-Арені» луганській «Зорі» з рахунком 0:2.

Знову, як і у попередньому матчі проти «Десни», наша команда пропустила швидкий гол. На дев’ятій хвилині закидання Юрченка ударом в один дотик завершив Кочергін, який вивів гостей вперед.

Наші хлопці намагалися відповідати своїми позиційними атаками, проте у першій половині у ковалівців мало що виходило. Хоча, моменти звісно були. На 29-ій хвилині Смирний вийшов на ударну позицію, але м’яч не ліг як слід на ногу і пролетів біля стійки воріт Мацапури.

А ось “Зоря” продемонструвала гарну реалізацію – в компенсований до стартового тайму час гості провели швидку контратаку, після якої Кочергін відгукнувся на передачу Кабаєва і записав на свій рахунок дубль – 0:2.

У другому таймі “Колос” значно додав, і моменти почали виникати один за одним. Активним був Лисенко, але Володимир ніяк не міг завдати останнього удару, щоб забити м’яч. На правому фланзі розташувався форвард Денис Антюх, який по перерві замінив Олега Кожушко.

А ось на 57-ій хвилині всі присутні на Оболонь-Арені схопилися за голову – Морозко зобов’язаний був забивати після передачі Лисенка, проте м’яч після удару Євгенія влучив у стійку воріт!

Відзначимо, що пізніше Руслан Костишин кинув у бій Павла Оріховського. Після тривалого відновлення від травми Павло повернувся у гру, вийшовши на заміну замість Морозка.

У середині другого тайму керманич “Колосу” ще більше додав міці в атакувальних порядках своєї команди – замість Мілька вийшов Задоя, а замість Лисенка – Бондаренко.

Ковалівці до останнього намагалися зламати захист луганчан, проте всі спроби були марні. “Зоря” наприкінці матчу відверто тягнула час і грала на втримання результату. Хоча гості могли провести і третій гол наприкінці зустрічі, коли на побачення із Воленцем вискочив Луньов. Проте він забарився з ударом і влучив у Олексія Зозулю, який опинився на лінії порожніх воріт.

Останній шанс розпечатати ворота Мацапури був у Бондаренко – на дев’яностій хвилині Олександр пробив головою після навісу з лівого флангу, проте м’яч пролетів біля стійки воріт.

Гості здобули перемогу з рахунком 2:0 і продовжили боротьбу за перепустку в Лігу Чемпіонів, а “Колос” тепер буде готуватися до матчу 31-го туру проти “Шахтаря”. Ця гра відбудеться у середу 15 липня на НСК “Олімпійський”.

FavBet-ліга. Сезон 2019/2020. 30-й тур; 11.07.2020, 17:00.

«Колос» (Ковалівка) – «Зоря» (Луганськ) – 0:2 (0:2)

Голи: Кочергін (9, 45+1)

Попередження: Лисенко (44), Богданов (62), Чорноморець (73) – Лєднєв (54), Хомченовський (64)

“Колос”: Волинець, Зозуля, Гавриш, Петров, Чорноморець, Мілько (Задоя, 75), Богданов, Смирний, Кожушко (Антюх, 46), Морозко (Оріховський, 68), Лисенко (Бондаренко, 75)

Запас: Кучеренко, Єфремов, Парамонов, Максименко, Сорокін

Головний тренер – Руслан Костишин

“Зоря”: Мацапура, Тимчик (Каменюка, 78), Вернидуб, Абуханна (Хомченовський, 22), Михайличенко (Циганікс, 56), Цвек, Кочергін (Громов, 56), Лєднєв, Юрченко, Кабаєв (Луньов, 78), Перович

Запас: Шевченко, Чайковський, Піддубний, Білоцерковець