«Колос» — «Прикарпаття» — 3:1

Ковалівці у першому офіційному поєдинку осені здобули переконливу перемогу над івано-франківським «Прикарпаттям».

«Колос» (Ковалівка) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — 3:1 (2:1)

Перша ліга. Дев’ятнадцятий тур

23 березня. Ковалівка. «Колос». 800 глядачів.

Головний арбітр: Шандор Олександр (Львів).

Асистенти арбітра: Юхименко Михайло (Луцьк), Беркут Олександр (Сімферополь).

Резервний арбітр: Дорош Владислав (Київ).

Делегат ФФУ: Олександренко Володимир (Вінниця).

«Колос»: Волинець Євгеній, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Гавриш Віталій-К, Мігунов Олександр, Мілько Вадим, Задоя Євген (Поздеєв Олександр, 46), Ільїн Олег (Нехтій Владислав, 79), Банасевич Максим (Морозко Євген, 66), Кизилатеш Джемаль (Дорошенко Арсентій, 75), Бондаренко Олександр (Лисенко Володимир, 75). Запасні: Яшков Антон, Зозуля Олексій, Чорноморець Олександр, Охрончук Владислав, Тєрєхов Артем, Рябов В’ячеслав, Антюх Денис. Головний тренер: Костишин Руслан.

«Прикарпаття»: Новак Андрій, Данищук Віктор, Ковальчук Петро-К, Француз Василь, Квасний Микола, Кузьмин Роман, Борисевич Роман (Януш Орест, 72), Веприк Олег (Боришкевич Володимир, 72), Конкольняк Ярослав, Дитко Роман, Худобяк Ігор. Запасні: Піцан Іван, Бочкур Роман, Геник Василь, Яневич Віктор, Бойко Тарас. Головний тренер: Ковалюк Володимир.

Голи: Бондаренко (16, 35, пен), Морозко (84) — Конкольняк (30).

Попередження: Задоя (29) — Квасний (7), Данищук (21), Кузьмин (35), Ковальчук (36).

Вилучення: Ковальчук (36, друге попередження), Кузьмин (57, серйозне ігрове порушення), Квасний (77, друге попередження).

На 22-й хвилині Худобяк (П) не реалізував пенальті (воротар).

Міжусобне протистояння «Колоса» та «Прикарпаття» у Ковалівці чекали з нетерпінням. Адже саме воно мало стали першим офіційним для команди Руслана Костишина в новому сезоні. Так само чекали цього поєдинку й безумовні його учасники — ковалівці та івано-франківці, які лише нещодавно повернулися з навчально-тренувальних зборів. «Колос», до слова, плідно попрацював не лише на футбольних полях Туреччини, ковалівці так само якісно «виступили» на трансферному ринку, підписавши одразу трьох кваліфікованих футболістів з досвідом виступів у Прем’єр-лізі — Сітало, Банасевича та Мігунова.  Двоє з них — Банасевич та Мігунов — вийшли на поле у звітному матчі з перших хвилин. Ще один новобранець ковалівців — голкіпер Сітало до заявки команди на цей матч не потрапив. А місце на останньому рубежі «Колоса» зайняв Волинець.

І, як виявилося, з вибором основного голкіпера на цей поєдинок Руслан Костишин не помилився. Але про це — трішки згодом. Перший більш-менш загрозливий момент біля воріт «Прикарпаття» ковалівці створили на двадцятій хвилині зустрічі. Банасевич підібрав м’яча у штрафному майданчику суперника після передачі з флангу і зі зручної позиції пробив у площину воріт, але буквально останньої миті в епізод втрутився захисник івано-франківців та перевів «смугастого»на кутовий. Так біля володінь Новака пролунав перший тривожний дзвінок. Та справжнє розчарування до гостей прийшло чотирма хвилинами пізніше. Бондаренко увірвався до штрафного майданчика з правого краю і, витиснувши Француза, елегантно перекинув м’яча через воротаря — 1:0 на користь ковалівців. Згодом Бондаренко міг записати до свого активу асист, але Ільїн, перебуваючи під опікою захисників, метрів з тринадцяти пробив повз ворота. Парадокс, але не створивши за перші двадцять хвилин жодної загрози воротам Волинця, гості заробили право на пенальті: Худобяк намагався притримати м’яча у штрафному майданчику ковалівців, але — як засвідчив арбітр — отримав по нозі від Гавриша. Власне, виконувати вердикт львівського рефері Шандора взявся сам постраждали, але переграти голкіпера «Колоса» йому не вдалося  — Волинець парирував удар «Халка» в правому від себе куті. І рахунок залишився незмінним.  Але, як виявилося, ненадовго. На тридцятій хвилині першого тайму гості відігралися. Конольняк отримав м’яча від Худобяка,  змістився ближче до центральної зони і , зробивши поправку на вітер, завдав потужного удару метрів з двадцяти п’яти — м’яч залетів у ближній кут воріт Волинця. Господарі з такою «наглістю» гостей  миритися не збиралися. Тому ще до перерви рахунок в матчі зрівняли. Захисник «Прикарпаття» Кузьмин порушив правила проти Банасевича у воротарському майданчику своєї команди, а рефері без вагань призначив пенальті, який переконливо реалізував Бондаренко. 2:1. Пропустивши, гості взялися до непотрібних дискусій з арбітром, в результаті яких залишилися в чисельній меншості. Вилучення отримав досвідчений капітан «Прикарпаття» Ковальчук.

На старті другого тайму «компанію» Ковальчуку на трибунах «Колоса» склав Кузьмин, який серйозно порушив правила проти Мігунова і отримав пряму червону картку від арбітра зустрічі. Так гості залишилися удев’ятьох. Правда, й у такому кількісному складі вони довго не протрималися. За тринадцять хвилин до фінального свистка поле на вимогу арбітра покинув Квасний, який звалив перед своїм штрафним майданчиком Ільїна, що виривався на рандеву з голкіпером. А фінальну крапку в матчі поставив Морозко. Він втік од переслідувача на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика «Прикарпаття» та, обігравши по черзі двох захисників, завдав точного удару в дальній кут. 3:1!

Блискуча перемога «Колоса» у першому домашньому матчі року. Браво, ковалівці!