«Колос» U-19 знову зіграв контрольний матч із клубом «Скала» (Стрий)

В понеділок 25 січня наша молодіжна команда «Колос» U-19 провела черговий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі у Моршині. Суперником хлопців Олександра Поздєєва знову була команда із чемпіонату Львівської області «Скала» (Стрий).

Минулого тижня наші хлопці вже грали з львів’янами і перемогли 2:1. Цього разу гравці «Скали» взяли реванш, вигравши з рахунком 3:1 (хоча варто відзначити, що у повторному поєдинку за суперників грав інший склад).

У першому таймі ковалівські юнаки пропустили перший гол, а на початку другої половини і другий. Проте зусиллями гравця, який наразі знаходиться на перегляді, «Колос» скоротив відстань, і мав кілька моментів, щоб зрівняти результат. Одначе, зробити це не вдалося, і наприкінці гри львівська команда поставила крапку, забивши третій м’яч у ворота наших.

Навчально-тренувальний збір у Моршині триває, і наступні спаринги «Колос» U-19 планує провести 28 та 29 січня. Суперники уточнюються.

Товариська гра. 25.01.2021

«Колос» U-19 – «Скала» (Стрий) – 1:3 (0:1)

Склад «Колоса»:

1-й тайм: Марціяш, Мусолітін, Ставничий, Кановалов, Апциаурі, Трохимчук, Мнишенко, ГНП, Сафончик, Сергійчук, Циганков.

2й тайм: ГНП, Сидоренко, ГНП, Люткевич, ГНП, Савчук, Вдовенко, ГНП, Чіпак, ГПН, Груша.