FAVBET ЛІГА. «Колос» – «Ворскла» – 0:3

«Колос» програв дома полтавській «Ворсклі»

«Колос» (Ковалівка «Ворскла» (Полтава0:3

Голи: Пердута (4, 54), Коломоєць (73)

FAVBET ЛІГА. 5-й тур. Сезон 2019/20. 24 серпня. 14:00. Київ. Стадіон «Оболонь Арена». 2002 глядачів.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

«Колос»: Яшков, Зозуля, Максименко, Рябов, Чорноморець, Мілько (к), Задоя (Костишин, 46), Морозко (Демченко, 67), Смирний, Волков, Нехтій (Лисенко, 46).

Запасні: Волинець, Мігунов, Парамонов, Оріховський.

Головний тренер — Руслан Костишин

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута (Козиренко, 89), Чеснаков (к), Мартиненко. Кане, Петрович, Артур (Ребенок, 72), Луізао, Габелок, Баєнко, Коломоєць (Хебай, 72).

Запасні: Різник, Очігава, Саків, Стрижак.

Головний тренер – Віталій Косовський

Попередження: Нехтій (9), Зозуля (36), Смірний (41) – Артур (70)

Матч розпочався з приємної процедури: Євгеній Морозко у матчі 3-го туру проти «Зорі» зіграв свій сотий офіційний матч у футболці «Колосу» і на цій грі отримав від Руслана Костишина пам’ятну футболку з номером «100».

Лазарет команди перед цим матчем поповнили капітан Віталій Гавриш та правий оборонець Андрій Сахневич, що додало Руслану Костишину головного болю. В центрі оборони вийшли Рябов та Максименко, а справа у захисті Зозуля, який за традицією грає на фланзі з Сахневичем по черзі. Дебютував у «Колосі» Волков, який на цьому тижні приєднався до команди на правах оренди, зайнявши своє звичне місце на лівому фланзі півзахисту. На вістря атаки Костишин поставив Нехтія, залишивши Лисенка в запасі.

«Ворскла» забила дуже швидко. Невдало на фланзі зіграв Зозуля, дозволивши себе обікрасти супернику, а в штрафному майданчику Задоя вирішив зупиняти м’яч та не врахував реактивної швидкості Пердути, який в підкаті забив гол – шок для захисту «Колоса» та уболівальників на трибунах. Цей шок тривав аж до кінця першого тайму, в якому відверто нічого не виходило і окрім трьох жовтих карток в пасиві гравців «Колосу» важко ще щось пригадати.

У перерві Руслан Костишин зробив одразу дві заміни, на поле вийшли Володимир  Лисенко та Денис Костишин, в той час, як Віталія Косовського все влаштовувало у грі його команди. «Колос», як і в першому таймі, знову пропустив дуже швидко. Навіс з правого флангу, незлагоджені дії в центрі захисту і як результат, не зовсім логічній, але гол Пердути – 0:2. Третій м’яч також прийшов з флангу, цього разу лівого. Артур увійшов до штрафного майданчику та пробив по воротах. Рикошет допоміг Коломойцю і він без проблем переправив м’яч у ворота Яшкова.

Розмочити рахунок міг Костишин, але його удар з-за меж штрафного майданчику прийшовся трішки вище дальної дев’ятки воріт «Ворскли».