«Колос» збирає на матчах більше людей, ніж населення Ковалівки. Як це можливо? – метеріал ua.tribuna

«Колос» збирає на матчах більше людей, ніж населення Ковалівки. Як це можливо? – метеріал ua.tribuna

Все дуже просто.

 

«Колос» – став не лише спортивною сенсацією старту сезону (6 очок в двох перших турах), а й вболівальницькою. Команда з Ковалівки проводить цей сезон на «Оболонь-Арені» – домашню арену готують до вимог УПЛ. Виглядало безнадійно – ми повинні були б отримати черговий бездомний клуб з порожніми трибунами й камерною атмосферою. Однак «Колос» здивував.

Населення Ковалівки – 1600 людей. А на матч з «Маріуполем» прийшло майже 3 тисячі глядачів, з «Зорею» – майже 4 з половиною. Більше того – новачок чемпіонату підняв відвідуваність «Олімпіка». 2360 прийшли 4-го серпня на його домашній матч на стадіоні «Динамо». Переважна більшість людей вболівала саме за «Колос».

 

Постали логічні питання. Як це можливо? Звідки ці люди? Які маркетингові фішки використовує «Колос»? Виявилося – все максимально просто. 

«На матчі приїжджають вболівальники не лише з Ковалівки, а й з Васильківського району, з Фастова, Білої Церкви, Василькова. Президент організовує для них автобуси, їх привозять – їм важко добратися на маршрутка й через весь Київ. Вони і в Ковалівку приїжджали, але не було такого ажіотажу. Їм тільки респект», – сказав після матчу Руслан Костишин. Як стало відомо Tribuna.com, клуб оплачує вболівальникам не лише дорогу, а й дає квитки. Всі, хто приїхав організованим клубом транспортом, отримував безкоштовний квиток-запрошення.

 

Також відомо, що такий же пакет послуг клуб надавав на матчі в Ковалівці, але, як і сказав Костишин, подібного ажіотажу не було.

 

Люди, з якими вдалося поспілкуватися на стадіоні, задоволені такою акцією. Безкоштовно проїхатися до Києва у вихідний й подивитися футбол – чудово. Більшість з них працює або в агрофірмі «Світанок», або в партнері «Світанку» – «Штефесі». Також приїжджають родичі тих, хто там працює, або просто люди, в населеному пункті яких є представництво цих компаній. 

Нагадаємо, сім’я Засух володіє агрофірмою «Світанок», яка має 60-80 тисяч гектарів землі. Крім того, партнер «Світанку» – німецька фірма «Stefes». Вона спеціалізується на засобах захисту рослин. її головний офіс – якраз у Білій Церкві. 

 

Джерело: ua.tribuna.com