«Колос» 0:2 «Зоря»: текстова онлайн-трансляція матчу

Шановні друзі, готуємося вболівати за нашу команду! Сьогодні о 17:00 на Оболонь-Арені стартує матч 30 туру Favbet Ліги «Колос» – «Зоря»!

***

А поки звертаємо увагу на цікавий фактаж та можливі події у цьому поєдинку:

Цікаві факти та можливі події

• “Колос” утримує клубну рекордну безнічийну серію в УПЛ, яка з 28 вересня 2019 року триває 21 гру: 6 перемог і 15 поразок.
  • “Зоря” на полях суперників з 29 вересня 2019 року більше одного гола за матч в УПЛ не пропускає.
  • Пропускна клубна рекордна серія ковалівців з 14 грудня 2019 року триває в Чемпіонаті 12 ігор — 26 голів.
  • “Колос” може здобути 10-у перемогу в Чемпіонаті.
  • Асистент арбітра Дмитро Запороженко (Запоріжжя) проведе 20-й мат ч в УПЛ.

• 16:10 – сьогодні в Києві неймовірна спека! Чекаємо на команди для передматчевої розминки.

24 Зозуля Олексій 18 Тимчик Олександр
13 Гавриш Віталій (к) 15 Вернидуб Віталій (к)
Андрій Засуха Президент Євген Геллер

16:22 – команди вийшли на передматчеву розминку. “Колос” буде грати сьогодні у чорній формі. “Зоря” – у білій формі.

Наші голкіпери розминаються:

У Віталія Лисицького гарний настрій:

Володимир Лисенко готується до матчу:

Сьогодні не зіграє Арні Вільхамссон, але буде вболівати на трибуні за “Колос”:

До початку гри 15 хвилин!

Команди йдуть у роздягальні. До початку зустрічі 10 хвилин. Тренерська нарада “Колоса”:

16:57 – “Колос” та “Зоря” виходять на поле. Лунає гімн України.

1 хв. – Поїхали. Гра стартує!

5 хв. – Гості контролюють м’яч, але без особливої небезпеки.

9 хв. – Гол. “Зоря” забиває. Після закидання від Юрченка на вістрі атаки опинився Владислав Кочергін, який влучним ударом відкриває рахунок у грі та вивидить гостей вперед.

11 хв. – Смирний органіізував прорив правим флангом, проте захисники “Зорі” впоралися.

13 хв. – Олег Кожушко заробляє штрафний на лівому фланзі. Після навісу від Богданова голкіпер луганчан забирає м’яч у руки.

17 хв. – Простріл Морозко – Володимир Лисенко намагався головою замкнути, проте не дотягнувся до м’яча. Хороший був момент у наших.

20 хв. – Зупинка у грі. У Абуханни пошкодження. Лікарі на полі.

22 хв.Вимушена заміна у “Зорі”. Абуханна не може продовжувати гру, замість нього виходить Дмитро Хомченовський.

23 хв. – Кутовий для “Зорі” – невдало.

24 хв. – Швидка атака “Колоса”, але удар Кожушко заблокував захисник.

26 хв. – У Києві спека – арбітр відправляє команди на хвилинний водопій.

28 хв. – Небезпечно!!! Смирний мав забивати, проте піля удару Євгенія м’яч пролетів поруч зі стійкою!

33 хв. – “Колос” перехопив ініціативу і проводить позиційні атаки, але поки забити не вдається.

35 хв. – “Зоря” відповіла дальнім ударом Цвека, але дуже невлучно.

37 хв. – Кутовий для гостей – наш захист після подачі з кута зіграв надійно.

39 хв. – Лєднєв дуже небезпечно атакував, проте пробив повз ворота.

41 хв. – ВОЛИНЕЦЬ! Наш голкіпер потягнув могутній удар Лєднєва під поперечину!

43 хв. – Два поспіль кутових “Зорі” – і знову Волинець у грі.

44 хв. – Жовта картка Володимиру Лисенку. Арбітр вважає, що була симуляція після падіння нашого гравця.

45+1 хв. – Гол. Швидка контратака гостей – Владислав Кочергін вийшов на ударну позицію і записав на свій рахунок дубль – 0:2.

Перерва. “Колос” грав непогано, але луганська команда здорово використала свої нагоди. 0-2.

46 хв. – стартує другий тайм. У “Колоса” заміна: замість Олега Кожушко виходить Денис Антюх.

48 хв. – Було схоже на пенальті – у карному майданчику зачепили Лисенка, але арбітр поставити “точку” на наважився.

50 хв. – Подвійна заміна у “Зорі”: Кочергін – Громов, Михайличенко – Циганікс

52 хв. – Дальній удар Богданова – голкіпер “Зорі” фіксує м’яч.

57 хв. – Морозко!!!!!! Євгеній зобов’язаний був забивати, проте м’яч влучив у стійку воріт!

58 хв. – Лисенко не встиг замкнути простріл! “Колос” притиснув гостей до їхніх воріт!

62 хв. – Морозко прорвався з лівого флангу в центральну зону і пробив – його удар було заблоковано.

66 хв. – Після тривалого відновлення від травми повертається у гру Павло Оріховський. Він виходить на заміну замість Євгенія Морозка.

69 хв. – Арбітр відправляє команди на водопій.

70 хв. – Небезпечно! Перович поцілив у дев’ятку – м’яч пролетів над хрестовиною.

72 хв. – Дальній удар Лисенка – вище воріт.

75 хв. – Руслан Костишин освіжає атаку – замість Мілько виходить Задоя, а замість Лисенко – Бондаренко

78 хв. – Подвійна заміна у Зорі”: замість Кабаєва вийшов Луньов, а замість Тимчика – Каменюка.

80 хв. – Кутовий для “Колоса” – Кирило Петров пробивав, але м’яч не ліг на ногу. На жаль…

85 хв. – Час спливає дуже швидко – “Колос” ніяк не може розпечатати ворота Мацапури.

88 хв. – Луньов мав забивати, проте влучив у нашого захисника, який стояв вже у порожніх воротах.

90 хв. – Навіс з лівого флангу – Бондаренко пробиває головою, але невлучно.

90+1 хв. – Арбітр компенсував 5 хвилин.

90+2 хв. – Каменюка відверто тягне час.

90+5 хв. – “Зоря” вбивала час останні хвилини і таки втримала свою перевагу. Фінальний свисток – гості святкують перемогу з рахунком 2:0.

Дякуємо вболівальникам “Колоса” за підтримку.