Команди Академії «Колоса» зіграли матчі 13 туру ДЮФЛУ – три перемоги і нічия

Юнацькі команди Академії «Колоса» провели напередодні матчі 13-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ (Дитячо-юнацька футбольна ліга України).

Найемоційнішим вийшов поєдинок між «Колосом» U-17 та «Поліссям» U-17, який пройшов на полі нашої навчально-тренувальної бази у Софіївській Борщагівці. Ковалівці пропустили швидкий гол після помилки нашого голкіпера, проте на 15-й хвилині Назар Фалко здорово відкрився під передачу партнера і красивим ударом зрівняв результат.

У першому таймі «Колос» залишився у меншості – за фол проти нападника гостей був вилучений з поля Дмитро Пархоменко, проте навіть у чисельній меншості наші змогли вийти вперед. На 59-й хвилині після подачі з кутового головою поцілив у ворота Макар Михненко. Більш того, надалі ковалівці могли збільшити перевагу, одначе Віталій Савчук не реалізував пенальті.

«Колос» догравав матч у вісім польових гравців, адже наприкінці гри був вилучений і Даніїл Рудзинський. Але наші втримали переможний результат, завдяки чому піднялися на четверту сходинку в турнірній таблиці. Наступна гра – за тиждень в гостях проти КДЮСШ Чемпіон (Київ).

Також перемогла і наша наймолодша команда «Колос» U-14, яка здолала на виїзді столичний КДЮСШ Чемпіон 1:0. Переможний м’яч на рахунку Данила Сидоренка. «Колос» набрав 15 очок і залишився на восьмій сходинці в таблиці. Наступний поєдинок – за тиждень вдома проти київського «Локомотива».

З таким самим рахунком 1:0 здобув перемогу і «Колос» U-15, який переграв «Полісся» завдяки влучному удару Дем’яна Єсіна. Завдяки цьому результату ковалівська команда продовжує утримувати третю сходинку в турнірній таблиці, а за тиждень проведе матч проти КДЮСШ Чемпіон U-15 (Київ).

На жаль, не вдалося підтримати переможну ходу своїх друзів нашій команді «Колос» U-16, яка зіграла внічию 2:2 із аутсайдером турніру столичним «Чемпіоном». У ковалівців відзначилися Олександр Григорьєв та Роман Кузик. «Колос» в турнірці наразі ділить 5-6 сходинки із чернігівською «Юністю» (у обох команд по 16 набраних очок), а наступна гра – за тиждень вдома проти київського «Локомотива».