Контрольний матч. «Колос» — «Жетису» 0:1

Контрольний матч. «Колос» — «Жетису» 0:1

11 лютого «Колос» провів свій третій матч на другому зборі у Туреччині. Суперником ковалівців був «Жетису», п’ята команда казахської Прем’єр-Ліги минулого сезону.

11.02.2020р. Туреччина, Белек. 16:00. Контрольний матч

«Колос» (Ковалівка) — «Жетису» (Талдикорган, Казахстан) 0:1

Гол: ? (25)

 

«Колос»: Волинець (Яшков, 46), Єфремов (Морозко, 65), Гавриш, Петров, Ємець (Сенько, 65), Богданов (Сорокін, 65), Задоя (Ільїн, 46), Оріховський (Чорноморець, 65), Вільхамссон (Кожушко, 53), Смирний (Антюх, 65), Лисенко (Мораренко, 65). 

Головний тренер — Руслан Костишин.

 

В цілому вся гра пройшла у рівній боротьбі з невеликою кількістю гольових моментів біля обох воріт. «Жетису» забив гол у середені першого тайму, скориставшись помилкою Задої. Як виявилось, цей м’яч став у підсумку єдиним у матчі, а значить і переможним для суперника.

Реальну нагоду відігратись втратив Лисенко у другому таймі. Форвард «Колосу» класно розібрався у штрафному із захисником, проте переграти казахського голкіпера не зумів.

Свій наступний контрольний матч наша команда зіграє вже завтра, 12 лютого. Суперником «Колосу» у цьому матчі стане команда «Навбахор» (Узбекістан). Початок матчу о 14:00 за київським часом.