Максименко переїхав до Греції

Максименко переїхав до Греції

Захисник «Колоса» Максим Максименко перейшов в грецький клуб «Ларіса», який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Греції.

Футболіст підписав контракт на три роки і вже сьогодні прибув до Греції.

Максим виступав за «Колос» з літа 2017 року, зігравши в 74 матчах клубу у всіх турнірах. Максименко завжди відзначався непоступливістю, тому дисциплінарні покарання не обходили нашого гравця стороною – за час виступів за ковалівців він отримав 14 жовтих та 4 червоних картки.


Щоправда, дуже часто арбітри були несправедливі по відношенню до оборонця. Особливо показовим є випадок у матчі 10-го туру УПЛ сезону 2019/2020 «Колос» – «Динамо», коли головний суддя зустрічі Андрій Коваленко вилучив Максименка з поля та призначив пенальті у наші ворота після епізоду, коли м’яч влучив у обличчя Макса.

Наш клуб бажає всього найкращого у подальшій кар’єрі Максима, і дякує за його старання та натхнення під час виступів за «Колос»!

 

У своєму останньому інтерв’ю клубній прес-службі перед вильотом до Греції Максим зазначив: “Користуючись нагодою, я хочу подякувати нашому футбольному клубу «Колос», який став для мене родиною. Це мій дім, адже я пройшов великий шлях разом з командою, клубом, хлопцями. З людьми, які допомагали нам, створювали такі умови, щоб нам було комфортно тренуватися та грати, і не думати про сторонні речі. Це в першу чергу стосується керівництва клубу та президента. Дуже дякую Андрію Анатолійовичу, його родині, його батькам. Окрема подяка Руслану Костишину та його помічникам Сергію Кузнецову, Ярославу Вишняку, а також Владиславу Савчуку. Вважаю, що саме завдяки їм я став сильніший, як футболіст.Також хочу згадати людей на нашій базі, які допомагали нам у побуті, готували поля. Усіх, напевно, не зможу так одразу згадати, але усі вони заслуговують на велику повагу. І залишаючи клуб, в мне є таке відчуття, ніби я уходжу з рідного дому.

Я впевнений, що «Колос» буде розвиватися далі. Він розвивається наразі, і буде продовжувати розвиток. Переїжджаючи в інший чемпіонат я буду представляти і нашу країну, буду захищати честь України, мого рідного клубу «Колос» і моє завдання – показати хороший рівень гри, щоб у Греції бачили, що у нас працюють професіонали своєї справи. Всім велике Дякую!”, сказав вже екс-гравець “Колосу” Максим Максименко.