Меморіал Макарова. "Колос U-19" — "Авангард" (Бзів) — 3:2

Юніори «Колоса» в стартовому матчі Меморіалу Макарова «перестріляли» минулорічного чемпіона Київщини —  «Авангард» із Бзова.

Меморіал Макарова. Перший тур
«Колос U-19» (Ковалівка) — «Авангард» (Бзів, Баришівський район) — 3:2 (1:1)
16 січня. Вишневе. Центральний стадіон. 50 глядачів.
«Колос U-19» (стартовий склад): Котовий, Корохов, Фільчаков, Коваленко, Чушенко, Охрончук, Дорошенко, Костишин, Федоров, Антюх, Ахмедзаде. На заміну виходили: Кошляк, Рожко, Шевченко, Деряпа, Гида, Нагорнюк, Кірик, Зуєвич. Тренер: Андрій Костенко.
Голи: Дорошенко (6), Деряпа (63), Гида (77) — Кондратюк (24), Дарда (55).

Обидві команди продемонстрували організований і самовідданий футбол. Зарядженість на боротьбу буквально зашкалювала, поступатися ніхто не бажав насправді.

Перебіг матчу змінився на шостій хвилині. Ковалівці розігнали стрімку атаку лівим флангом. Ахмедзаде знайшов у воротарському майданчику Костишина, але Денис з близької відстані влучив у воротаря.  Першим на підбиранні опинився Дорошенко і технічним ударом з гострого кута увігнав м’яча в сітку воріт «Авангарду» — 1:0. Гості вперше зуміли заявити про себе в середині першого тайму. Гаді виконав навіс до штрафного майданчика ковалівців, Кушнір виграв боротьбу на другому поверсі і відкинув шкіряного під удар досвідченому екс-професіоналові Кондратюку, який без підготовки поклав м’яча в нижній кут воріт, що їх захищав Котовий — 1:1.

На старті другого тайму «Авангард» повторив успіх, взявши володіння Котового удруге. Це Дарда, прибравши зі свого шляху голкіпера та оборонця «Колоса», увійшов до воротарського і чітко спрямував спортивний снаряд в ціль — 1:2. Правда, феєрили «авангардівці» недовго. На шістдесят третій хвилині Деряпа скористався гольовою передачею Гиди з лівого флангу і відновив рівновагу в рахунку. А ще за чотирнадцять хвилин Гида покарав суперника за позиційну помилку в обороні та встановив кінцевий рахунок матчу — 3:2 на користь «Колоса».