Меморіал Макарова. «Колос U-19» — «Діназ» — 0:1

Юніори «Колоса» завершили cвої виступи на Меморіалі Макарова мінімальною поразкою від вишгородського «Діназу».

Меморіал Макарова. П’ятий тур

«Колос U-19» — «Діназ» (Вишгород) — 0:1 (0:0)

22 січня. Лютіж. 30 глядачів.

«Колос U-19»: Котовий, Зозуля, Альянов, Чушенко, Коропецький, Рожко, Кошляк, Дорошенко, Морозко, Деряпа, Гіда. На заміну виходили: Клімов, Фільчаков, Федоров, Шевченко, Ахмедзаде, Нагорнюк, Кірик. Тренер: Андрій Костенко.

Гол: Каркошкін (71).

«Колос» і «Діназ» провели насправді важкий поєдинок, в якому довелося боротися не лише один з одним. На учасників поєдинку також чекало нелегке протистояння з газоном футбольного стадіону — підмерзлим та обледенілим, який місцями нагадував ковзанку одного зі столичних ТРЦ . Тож, сподіватися на легку долю футболістам «Колосу» та «Діназу» було зайвим…

В першому таймі ігровою перевагою володіли ковалівці, які двічі були близькими до того, щоб повести у рахунку. Гіда, увірвавшись до карного майданчика «Діназу» після вишуканої передачі Морозка, поцілив у оборонця, який з’явився перед нападником буквально останньої миті. А Дорошенко, вигравши дуель в голкіпера Крупниченка, відпустив м’яча за межі поля. «Діназівці», натомість, подібною активністю біля воріт «Колоса» у першій сорокап’ятихвилинці не відзначилися.

По перерві наставник ковалівців Андрій Костенко провів ряд замін, випустивши на поле цілу низку нових гравців та знявши з гри професіоналів Морозка, Дорошенка та Зозулю. І майже одразу вишгородці отримали реальний шанс для того, щоб засмутити голкіпера «Колоса» Клімова, який вийшов на поле в другому таймі. Корєшков підхопив м’яча, який прилетів до нього від когось з ковалівців, і з лінії карного майданчика пробив у ліву дев’ятку. Голкіпер «Колоса» у красивому стрибку перевів м’яча на кутовий. Смутку напівоборонця «Діназу» не було меж… А згодом подібна доля спіткала стрімкого форварда вишгородців Каркошкіна. Він, як і його партнер по команді, виявився безсилим проти фантастичної реакції ковалівського голкіпера. Цього разу Клімов парирував удар вишгородця зблизька. Не зміг знайти аргументів проти голкіпера «Колоса» ще один діназівець — Безпалий. Голкіпер забрав м’яча з-під ніг вишгородця, не залишивши тому жодних шансів для удару. Проте, «діназівці» на цьому не зупинилися. І за двадцять хвилин до фінального свистка вони таки повели в рахунку. Гол для номінальних господарів арени провів популярний на Київщині універсал Каркошкін, який, отримавши зручну передачу від Безпалого, ударом з лінії воротарського доправив м’яча у ціль.

0:1. Далі в турнірі крокує «Діназ»… Ще одним представником групи «А» у півфіналі стала студентська збірна України, яка сьогодні розгромила «Авангард» зі Бзова — 4:1.