Меморіал Макарова. «Колос U-19» — «Флорешти» (Кишинів) — 3:0

«Колос U-19», заручившись підтримкою п’яти гравців представницької команди, в другому турі Меморіалу Макарова розтрощив кишинівський «Флорешти».

«Колос U-19» — «Флорешти» (Кишинів, Молдова) — 3:0 (2:0)

17 січня. Конча-Заспа. 50 глядачів

«Колос U-19»:  Волинець, Коваленко, Фільчаков, Корохов, Чушенко, Охрончук, Рябов, Кизилатеш, Федоров, Соломка, Гіда. На заміну виходили: Альянов, Кірик, Рожко, Кошляк, Шевченко, Ахмедзаде, Нагорнюк, Черних, Деряпа, Ямковий. Тренер: Андрій Костенко.

Голи: Соломка (19, 28), Ахмедзаде (79).

Зустріч двох першолігових колективів — українського «Колоса» та молдовського «Флорешти» — минула за цілковитої переваги ковалівської команди, яка ще до перерви вирішила долю матчу на свою користь. Авторами обох влучань став лівий вінгер «Колоса» Юрій Соломка. Причому, обидва голи Юрій забив у однаковому стилі — отримавши м’яча від центра поля і пошивши у дурні захисників команди-суперниці.

На 19-й хвилині Соломка увірвався до карного майданчика «Флорешти» після довгої передачі Федорова і розмочив рахунок. А на 28-й хвилині він втілив у забитий м’яч асист від Кизилатеша, збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів. Зазначимо, що під завісу першого тайму ковалівці були близькими до того, щоб відзначитися втретє. Проте, Охрончук, взявшись виконувати одинадцятиметрого, програв дуель воротареві «Флорешти» Димбі.

Другу половину матчу юніори розпочали в оновленому складі. Зокрема, пішли на заслужений відпочинок представники першої команди «Колоса» Соломка, Кизилатеш, Охрончук та Рябов. Але напруга протистояння трималася на високому рівні. Адже молоді підопічні Костенка прагнули проявити себе у міжнародному поєдинку якомога краще . І на 79-й хвилині вони зусиллями Ахмедзаде провели третій м’яч. Фактурний нападник юніорської команди розібрався з оборонцями на підступах до карного майданчика, вирвався на вогневий рубіж і потужним ударом спрямував шкіряну кулю в правий від голкіпера кут — 3:0. До честі «Флорешти», то його гравці  прагнули атакувати та шукати щастя біля воріт Волинця,  але перевершити ігрову поставу «Колоса» вони не змогли. 3:0 на користь юніорів.

Зазначимо, що ця перемога стала для ковалівців вже другою у меморіальному турнірі. Свій наступний матч «Колос U-19» проведе цієї суботи зі студентською збірною України.