Меморіал Макарова. «Колос U-19» — ВАФП — 3:2

Стрілецька перестрілка «Колоса» та вільних агентів завершилася героїчною звитягою ковалівської команди.

Меморіал Макарова. Четвертий тур

«Колос U-19» — ВАФП — 3:2 (0:0)

20 січня. Конча-Заспа. 50 глядачів.

«Колос U-19»: перший тайм — Яшков, Корохов, Задоя, Максименко, Чушенко, Мілько, Рябов, Кизилатеш, Нехтій, Морозко, Лисенко; другий тайм — Волинець, Сахневич, Охрончук, Фільчаков, Зозуля, Поздеєв, Ільїн, Костишин, Дорошенко, Соломка, Бондаренко. Тренер: Руслан Костишин.

Голи: Дорошенко (71), Ільїн (86), Костишин (90+2) — Котляр (50), Медвідь (61).

Ковалівці та вільні агенти, розігравши безгольовий перший тайм, в другій половині зустрічі зуміли порадувати глядачів аж п’ятьма результативними ударами. Причому перших два влучання на свій рахунок записали підопічні В’ячеслава Богодєлова з команди ВАФП. На п’ятдесятій хвилині рахунок відкрив екс-футболіст «Вереса» Антон Котляр, який, вигравши боротьбу в захисника, поклав на газон Євгенія Волинця і увігнав снаряд до сітки воріт. Ще за десять хвилин прицільного удару з другого поверху завдав Олександр Медвідь і рахунок став 2:0 на користь вільних агентів. Але втекти від долі гравці ВАФП не змогли. Спершу, на сімдесят першій хвилині матчу, відставання скоротив Арсентій Дорошенко. Він передав вісточку своєму колишньому партнерові по «Колосу» Василеві Литвиненку після передачі Юрія Соломки з лівого флангу. Під завісу основного часу статус-кво встановив Олег Ільїн, який, змістившись до карного майданчика з правого флангу, більярдним ударом поклав м’яча у правий від голкіпера кут воріт. 2:2. А кінцевий результат зустрічі на останніх її секундах встановив Денис Костишин. «Смугастий» після удару його удару залетів точнісінько у правий кут воріт, які по перерві захищав Владислав Петрусь.

3:2 — героїчна звитяга ковалівців над збірною вільних агентів, які після цієї поразки втратили будь-які шанси на продовження боротьби за вихід до плей-офф. «Колос U-19», натомість, розіграє першу сходинку своєї групи в очному суперництві з вишгородським «Діназом», яке відбудеться у вівторок, 22 січня.