Меморіал Макарова. «Колос» — ВФАС — 0:1

Юніорська команда «Колоса» в третьому турі Меморіалу Макарова з мінімальним рахунком поступилася студентській збірній України.

Меморіал Макарова. Третій тур

«Колос U-19» — ВФАС — 0:1 (0:1)

19 січня. Конча-Заспа. 50 глядачів

«Колос U-19»: перший тайм — Клімов, Корохов, Коваленко, Охрончук, Чушенко, Задоя, Дорошенко, Костишин, Ільїн, Антюх, Ахмедзаде; другий тайм — Кувшинкін, Фільчаков, Сягровський, Кошляк, Альянов, Кірик, Рожко, Деряпа, Шевчено, Федоров, Гида. Тренер: Андрій Костенко.

Гол: Різник (36).

Нереалізовані пенальті: Дорошенко (32) — Синиця (17).

Студенти,  очолювані Анатолієм Бузником, до звітного матчу підійшли в оптимальному складі, долучивши до гри багатьох професіоналів з «Металіста-1925», «Авангарду» та «Агробізнеса». Зокрема, взяли участь в поєдинку харків’яни Дьяков, Синиця, Романов, авангардівець Демченко, волочисець Думанюк та екс-тернополянин Різник та. Проте, на змагальних амбіціях юніорів ігровий вишкіл суперника жодним чином не позначився — вони, як завше, вийшли на футбольний майданчик за трьома очками…

Першу слушну нагоду повести лік голам створили студенти. Але удар Синиці з позначки парирував Клімов. В середині першого тайму чудовий момент змарнував Костишин. Його постріл зі штрафного нейтралізував Дьяков, діставши м’яча з-під поперечини. Однак справжню феєрію голкіпер студентів зчинив на тридцятій хвилині, коли відбив пенальті у виконанні Дорошенка. І, схоже, саме цим вчинком Дьяков вселив у своїх партнерів надію на перемогу. Позаяк, на тридцять шостій хвилині вони таки зуміли вразити ворота ковалівської команди. Металістівець Романов подав штрафного з лівого флангу, а екс-професіонал Різник, опинившись на ударній позиції,  головою спрямував м’яча в сітку воріт.

По перерві ковалівці спробували схилити шальки терезів на свій бік, однак цього вечора Фортуна була прихильною до студентів, які святкували мінімальну перемогу — 1:0.