Меморіал Макарова. Перемога та поразка

У суботу 25 січня стартував традиційний зимовий турнір пам’яті легендарного голкіпера Олега Макарова. У ювілейному 25-му за ліком Меморіалі беруть участь і три команди ФК «Колос». Відкривав турнір голова Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха.

Першими стартували хлопці віком до 21 року. Команда «Колос» U-21 грає у групі «А» і на старті турніру зустрічалася з «Олімпією» (Савинці). На початку матчу була рівна гра, а ось на 15-й хвилині наші захисники занадто багато дали часу Євгену Стрельцову у штрафному майданчику, який відкрив рахунок, 0-1.

Підопічні Андрія Костенка не розгубилися, організувавши кілька небезпечних атак, і у середині тайму заробили пенальті. Нажаль, Ілля Коваленко «точку» не реалізував – його удар потягнув голкіпер «Олімпії» Олексій Казаков.

У другому таймі у обох команд було достатньо шансів, щоб засмутити один одного, але наприкінці гри наші суперники зуміли двічі реалізувати свої шанси. На 75-ій хвилині у ворота ковалівців поцілив Роман Кунєв, а перед самим фінальним свистком крапку в матчі поставив Євген Співак.

У підсумку – 0:3, перший млинець для хлопців Андрія Костенка виявився глевким, а свою наступну зустріч на Меморіалі Олега Макарова наші молоді футболісти проведуть у вівторок, 28 січня о 12-00 проти команди «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин).

XXV Меморіал Олега Макарова. Группа «А», 1 тур

«Колос U-21» — «Олімпія» (Савинці) 0:3

«Колос U-21»:

перший тайм – А.Котовий, І.Коваленко, Д.Шакун, В.Чушенко, Є.Цикало, Д.Шамич, М.Кірик, К.Сінько, О.Федоров, Р.Ахмадзаде

другий тайм – Г.Клімов, Я.Шиндир, Н.Альянов, О.Городенко, О.Сіренко, К.Олійник, А.Уляницький, Д.Шевченко, Є.Радченко, С.Коваль

А ось наша команда віком до 19-ти років вдало стартувала у групі «В», перегравши з рахунком 3-1 «Софію» (Софіївська Борщагівка). У хлопців Владислава Савчука дублем відзначився Владислав Федорчук, і ще один гол в активі Івана Дерегана. Свій наступний матч на турнірі «Колос U-19» проведе у неділю, 26 січня об 11:00 проти команди «Рубікон-Вишневе».

Відзначимо, що у складі учасників XXV Меморіалу Олега Макарова відбулися зміни. Африканська команда «ДС Юнайтед» не вийде на старт турніру через проблеми з візами. А ось замінить цю команду наші юні хлопці з «Колосу» U-17. Підопічні Євгенія Калініченка виступатиме за турнірним календарем «ДС Юнайтед», і свій перший поєдинок проведуть у неділю, 26 січня проти клубу «Джуніорс» (Шпитьки).